Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Rregullorja e forumit (1 duke lexuar)
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 03:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (5 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga Mandi
16-12-2017 18:52 Shko tek postimi i fundit
650 10,424
Pėrshėndetje & urime (3 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
8 1,344
Ndihmoni njėri-tjetrin (7 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
281 7,398
Dashuria
Romancė / Ndjenja (13 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
nga SystemA
17-12-2017 17:41 Shko tek postimi i fundit
338 33,940
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 268 14,902
Kombi Shqiptar
Historia e Shqiptarėve (18 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga Xhina
17-12-2017 23:34 Shko tek postimi i fundit
1,261 24,930
Gjuha shqipe (2 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
197 10,570
Ēėshtja kombėtare (7 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
550 12,379
Folklori Shqiptar (1 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
nga juke
17-12-2017 08:17 Shko tek postimi i fundit
80 2,037
 
Trojet shqiptare (4 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
110 3,761
Shqipėtarėt nėpėr botė (4 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga Damastion
16-12-2017 15:51 Shko tek postimi i fundit
131 5,186
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (9 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
1,033 24,749
Problematika Shqiptare (11 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
876 23,514
Politika Ndėrkombėtare (7 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
nga SystemA
17-12-2017 08:23 Shko tek postimi i fundit
615 19,675
Lajmet e ditės (18 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
nga par
16-12-2017 16:00 Shko tek postimi i fundit
1,673 48,089
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
nga atrevido
18-12-2017 01:51 Shko tek postimi i fundit
718 16,146
Votime dhe sondazhe (4 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
nga Mistrece
01-12-2017 09:50 Shko tek postimi i fundit
120 10,322
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (2 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
07-12-2017 22:11 Shko tek postimi i fundit
95 2,328
Letėrsia shqiptare (5 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
379 11,804
Arti dhe Kultura Botėrore (5 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga SystemA
15-12-2017 20:54 Shko tek postimi i fundit
263 3,825
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
17-12-2017 20:04 Shko tek postimi i fundit
156 6,705
Enciklopedi (1 duke lexuar)
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
130 2,186
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 130 27,202
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
209 7,354
Agnosticist & Ateist (1 duke lexuar)
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
64 2,819
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Samiu
28-10-2017 17:20 Shko tek postimi i fundit
34 705
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
nga Aleandro
16-12-2017 10:29 Shko tek postimi i fundit
70 1,008
Musliman (1 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
250 4,342
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
16-12-2017 13:04 Shko tek postimi i fundit
103 2,616
Ungjillor (2 duke lexuar)
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
nga Alkoma
31-10-2017 18:18 Shko tek postimi i fundit
195 2,180
Shkenca
Shkenca dhe jeta (8 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
381 7,298
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga atrevido
18-12-2017 01:12 Shko tek postimi i fundit
315 11,049
Mjekėsia (4 duke lexuar)
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga Hawk
11-12-2017 18:21 Shko tek postimi i fundit
372 5,463
Jurisprudencė (1 duke lexuar)
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
22 616
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
3 189
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
nga SystemA
08-12-2017 10:29 Shko tek postimi i fundit
7 113
Mjedisi (1 duke lexuar)
Diskutime mbi Mjedisin.
nga Edvin83
14-12-2017 16:59 Shko tek postimi i fundit
100 2,282
Ekonomi & biznes (2 duke lexuar)
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
nga Onyx
17-12-2017 21:20 Shko tek postimi i fundit
206 3,479
Muzika
Muzika Botėrore (5 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga atrevido
18-12-2017 02:19 Shko tek postimi i fundit
179 8,680
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
nga Puhiza
18-12-2017 01:26 Shko tek postimi i fundit
143 4,213
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (13 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
17-12-2017 19:42 Shko tek postimi i fundit
732 51,697
Studentėt (1 duke lexuar)
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
nga iDeA
07-11-2017 11:33 Shko tek postimi i fundit
71 1,959
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 265 12,102
Arti i kuzhinės (4 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
nga Xhina
17-12-2017 23:38 Shko tek postimi i fundit
315 15,256
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 103 2,834
Sporti
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
nga AAO
03-12-2017 09:03 Shko tek postimi i fundit
203 7,513
Futbolli (9 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga SystemA
17-12-2017 13:33 Shko tek postimi i fundit
211 10,500
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga Mandi
03-12-2017 06:29 Shko tek postimi i fundit
40 649
Sportet amatoriale (1 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga Rex
09-12-2017 18:33 Shko tek postimi i fundit
35 945
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (6 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga drague
02-12-2017 22:21 Shko tek postimi i fundit
1,896 10,840
Kuriozitete (3 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
nga Rex
09-12-2017 15:31 Shko tek postimi i fundit
986 9,278
Gjėzėtari dhe lojėra (26 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga Xhina
18-12-2017 02:04 Shko tek postimi i fundit
476 131,858
Zona Humoristike (6 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga SystemA
07-12-2017 23:10 Shko tek postimi i fundit
320 11,280
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (4 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga Mandi
20-11-2017 00:30 Shko tek postimi i fundit
184 4,499
Bota e Kompjuterit
Informatika (2 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga lale
21-11-2017 13:56 Shko tek postimi i fundit
449 1,939
Arti Programimit (1 duke lexuar)
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
nga Fshatari
10-12-2017 13:15 Shko tek postimi i fundit
88 249
Webmaster Shqiptarė (1 duke lexuar)
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
nga Hawk
18-11-2017 20:50 Shko tek postimi i fundit
65 782
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
nga ﴾®﴿
11-12-2017 13:57 Shko tek postimi i fundit
81 591
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 574 161,228
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 270 (5 anėtarėt dhe 265 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 24 orė: 1314 (105 anėtarė dhe 1209 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 24 orė: 1314 (105 anėtarė dhe 1209 vizitorė)
Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Anathema, Invisible, Invisible, antigona, Arban bArbArian, arddi stars, atrevido, Baardy_, BABA nga DURRSI, Invisible, BARAT, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, bojana, busavata, Invisible, Invisible, COB, Invisible, Damastion, Invisible, Destination_sunshine, Invisible, Duaje Siveten, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Ena, Endless, endrraime, Invisible, Invisible, Fshatari, Invisible, Invisible, Invisible, Hope, Invisible, ilia spiro, Invisible, Invisible, Invisible, juke, Invisible, Invisible, KT2203, Kurt, Invisible, legjenda, Invisible, Mandi, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Morrison, MrCool, netflix, Invisible, Onyx, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Pjer Thomas, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, Invisible, Robbery, Invisible, Rrjeti, Invisible, Invisible, Invisible, skifteri, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, ujku18, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, _MALSORI_, Invisible
Te Regjistruar - Super Moderators - Tech Support - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 19,890, Posts: 837,822, Anėtarėt: 4,675, Anėtarėt aktiv: 329
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Saimiri

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur