PDA

View Full Version : Parada e ēifteve tė forumit!?


Faqet : [1] 2 3 4

ChocolatE_DiamonD
12-10-2009, 04:50
Cifte virtuale te forumit!!

Kush mendoni shkon me ke me shume nga sa i njihni anetaret ketu.
Mos harroni te kundertat terhiqen por as lufte te trete boterore mos na hapni pls.
Jepni mendimet tuaja.
Kjo Teme Mund te trajtohet sa serioze aq dhe per te qeshur :)

http://www.merrickmgt.com/images/mac_virtualassistant_offsite_business_management.j pg

LoLiTa
14-10-2009, 21:50
borana & mandi ......... :)

ChocolatE_DiamonD
14-10-2009, 21:56
Ana & GeRi

Ana
14-10-2009, 21:57
aman mi se, na fike si shpirt eshte geri por mos me kap na njera prej flokesh lol

ChocolatE_DiamonD
14-10-2009, 22:03
Ana ...na prishi pune...une them mendimin tim per temen

PUPA & Mandi :P

Ana
14-10-2009, 22:07
ChocolatE_DiamonD & Stealth po jua mbajti do na vini zjarrin lol

r00t
14-10-2009, 22:50
per mendimin tim ktu esht me mir qe kush ka vertet deshir te njoh dike (flas per beqaret) mund te japi disa te dhena pa cenuar identitetin dhe intimitetin e jetes si psh mosha.gjatesia.pesha.profesioni qe ushtron ne jet dhe se ėfar deshiron te ket per partner me te cilin te njifet me pak fjal me teper sesa tema ėiftesh virtuale merni guximin dhe behuni real se asgje te keqe nuk ka
spo ju themi na jepni adresen jo :-)

ChocolatE_DiamonD
15-10-2009, 01:00
Stealth ...si o burri i dheut 99 % e postimeve te tua ..jane kritika ndaj temes dhe anetareve se si i jane pergjigjur temave...
Ne kto 99 % te rasteve ke patur te drejte 1 % ....heret e tjera ke dale nga tema ..na i ke bere lemsh :P

Hape teme te re ashtu sic e do e na lej te vazhdojme me ciftet virtuale se ska per te ardhur fundi i botes....


Ana ...its a definitive No No

r00t
15-10-2009, 14:43
kerkoj ndjes me perulje ndaj jush o chocolate lol
un fola per diėka tjeter po si gjithmon duhet te ul pak nivelin e shqipes qe te mirna vesh he burnesh lol

ChocolatE_DiamonD
15-10-2009, 15:22
Stealth...Po te thosha nuk te shkon Sarkazma dhe Ironia..do genjeja... Me duket ke gjetur veten aty...
Mgjth ki parasysh se nuk je i vetmi ne bote qe di te perdore kto dy arme...

Romanisti me Meri .....:P

PUPA
21-10-2009, 11:49
Vogelushja me alien..

Firewall
23-10-2009, 21:23
Vogelushja & Golden_Boy :)

ChocolatE_DiamonD
24-10-2009, 01:01
rrofsh Firewall se kisha nje jave po mendohesha :P

Sweet`November me Vogelushja ...maybe :P

PUPA
25-10-2009, 16:18
FIREWALL & MERI.... hajt u trashgofshit :D

ChocolatE_DiamonD
31-10-2009, 18:03
CarpeDiem dhe PUPA njehere per eksperiment :P

Alb_LoVeR
09-11-2009, 21:33
Une se di jam i ri , por besoj se gjith gocat duan kte Alb_Lover :P Modes si gjithmone une :D

unlovely
11-11-2009, 10:29
un jam me e reja ketu them e sdi ke njoh e ke nuk njoh ose kush me njeh e kush jo ndaj sdi te jap nje mendim

Fierake_Omel
11-11-2009, 18:13
unlovely & Alb_Lover..
meqense jeni te dy te rinj edhe keni nick me Loverrss :P

OnLy
11-11-2009, 18:29
un jam me e reja ketu them e sdi ke njoh e ke nuk njoh ose kush me njeh e kush jo ndaj sdi te jap nje mendim

Ti E Re Une I Ri Ajde Behemi Cift Bashk :P:P:P Hihihiiih

ChocolatE_DiamonD
12-11-2009, 03:08
Hahaha dicka te tille kam vene edhe une re :p Te jap plotesisht te drejte , po kot nuk eshte gjykues ai :D


Alb_LoVeR ;)

per kte quote po te bej cift me continue :P

unlovely
12-11-2009, 09:42
unlovely & Alb_Lover..
meqense jeni te dy te rinj edhe keni nick me Loverrss :P
weeeeeeeeeeee fierake_omel ca ben moj ahahhahahahah

PUPA
26-11-2009, 17:45
lol e mbyllim temen me paraden un stealth mandi ahahahahahahhahaha treshe lol

r00t
26-11-2009, 20:30
so ide e keqe pupa po qe se so kunder chocolate sdo ishte keq ta ftonim dhe ate

Mandi
26-11-2009, 20:44
Do ishte Fantastike lol

ChocolatE_DiamonD
28-11-2009, 03:41
http://vgcache.com/datas/images/1222-failed.jpg


JK
``perqafim``

Just myself
28-11-2009, 13:50
E cuditshme... Sa shume qe qenka cituar ky emri im ketej megjithese asnjera nuk eshte reale :P!!!!!

Spring
07-12-2009, 22:36
Paskam ngel single :((

PUPA
09-01-2010, 18:05
goddess ty te sajojm me krushkun ke dasma ANES lol

megjithse je Admine ke qerre pas sa duash. ruhu tani lol

ChocolatE_DiamonD
10-01-2010, 00:42
o PUPA ty dhe Mandi me dukeni nje cift sexy ju mua qe nene nene
ta hiqni trunin skic :P

ChocolatE_DiamonD
22-04-2010, 20:19
PUPA me xha temen
Stealth me belle_vie
Mandi me Just_Myself
CarpeDiem me Roxy
hax0r me LoLiTa


Ylla jeni te gjithe kshu si cifte Made in Heaven fare :P

Just myself
22-04-2010, 20:23
Hahaha Chocolate te marrte e mira ty ishalla lol!
Per te gjithe ke menduar,vetem veten tende e ke harruar :p!

Jolene
22-04-2010, 20:47
Un me CarpeDiem? hmmmmmm....... mkeni prek ne tela ktu :p

Beaute
22-04-2010, 21:59
PUPA me xha temen
Stealth me belle_vie
Mandi me Just_Myself
CarpeDiem me Roxy
hax0r me LoLiTa


Ylla jeni te gjithe kshu si cifte Made in Heaven fare :P

i paske piketu mire e mir se se ke keq jo po ja ta ndajme taman lol po mesa shof sdu tfus nsherre ty moj se e paske pat para meje Stealth ketu.. dmth forum lol

Roxy ti me Carpendiem Po... thuj moj se germa po harxhon se si cift pellumbash jeni ;) :D

Jolene
22-04-2010, 22:40
ChocolatE_DiamonD Un skam ankesa :p

HELEN OF TROY
23-04-2010, 00:40
ksanthi alem_de
glori ademi_gashi
mia mandihahahaha

r00t
23-04-2010, 14:29
Mos u sikletosni se ēifte forumesh jan lol
qe mos tju ngeli qefi un jam gati te sakfrifikohem e te krijoj nji harem keshtu do ju kem te terave gra e do boj kokren e qefit

mia@
23-04-2010, 14:31
ksanthi alem_de
glori ademi_gashi
mia mandihahahaha
Ne te rinjve nuk na lejohet te ciftosemi kaq shpejt. Jemi te faza e njohjes akoma. Jo per gje por nuk duam te zhgenjehemi pastaj. :P

xyz
23-04-2010, 14:31
Mos u sikletosni se ēifte forumesh jan lol
qe mos tju ngeli qefi un jam gati te sakfrifikohem e te krijoj nji harem keshtu do ju kem te terave gra e do boj kokren e qefit

sa sditke hiē lum miku :p

ja u del dot mo ja u del -urra-

r00t
23-04-2010, 14:34
xyz jam musliman mi goce o haram mos me jua dal grave te haremit lol

ChocolatE_DiamonD
23-06-2010, 18:36
ToNi me Sweet Angel -party-

SmiLey
23-06-2010, 19:25
Ueeee :P
Stealth me belle_vie

Beaute
23-06-2010, 20:12
Ueeee :P
Stealth me belle_vie

Rrofsh t'hongsha dasmen ne ty lol se ne drejt asaj rruge ina dmth qejfit ...jo marteses lol :P

Sweet Angel me MarsS :p

Beaute
27-06-2010, 10:30
!Senn !Beeeeeeeep Tarkanin per SEa lol

Roxy e Carpediem :)

Beaute
15-08-2010, 09:54
Puffettina me Nukun (e di vet ajo :p)

eGo0sTyle & Emirjola

hax0r & Snow

Jolene
24-10-2010, 20:56
:O

Te gjith ne muajine mjaltit kan ik??!

Po po... u martuan te gjith e u gezuan, presim juniors tani :p

SmiLey
24-10-2010, 21:16
choko & USA :P

Jolene
24-10-2010, 21:18
Marina & AcD :p

SmiLey
24-10-2010, 21:32
daniel00 & SEa

MarsS & Marina

:P:P

SmiLey
24-10-2010, 21:34
Just myself & SubZ :D

USA NR1
24-10-2010, 21:36
choko & USA :P
cifti me i mire,:d looooooool

Jolene
24-10-2010, 21:49
-mendon- Na duhet nje goce e bukur per Mandi-n.....

Shpejtoni.....

SmiLey
24-10-2010, 22:06
mery & SystemA :D

mary
24-10-2010, 22:07
Smiley e ke fjalen per Meri apo Mary? :)

Jolene
24-10-2010, 22:08
mary: pa gjet nje goc per Mandi-n nuk shpallet fituesi :p

Ke naj ide..??

mary
24-10-2010, 22:10
Po mi.. TY!!! :D
ska ca te deshiroje me mire Mandi :)

SmiLey
24-10-2010, 22:12
mary per ty e kisha :D

Jolene
24-10-2010, 22:15
mary ``10`` search...

Marina esht yll bote ai, mos mi thuj cunit mistrec, po ngacmoje i cik se esht i turpshem :p

MarsS
25-10-2010, 07:52
Mandi & Roxy.. ja ku u gjet:d

SEa
25-10-2010, 08:34
daniel00 & SEa

MarsS & Marina

:P:P
Smiley haha mos ssss

daniel00
25-10-2010, 10:12
Smiley haha mos ssss


Sea ku je e dashur , ēfare mos , je e turpshme kuptohet . Po une do te trajtoj mire , :d

Si fillim uroj te dish te gatuash , te lash ene dhe shtepine , per te dale shofim po te teproi koha :p

Jolene
25-10-2010, 17:06
Disconnected & angel_girl

SEa
26-10-2010, 07:54
Roxy & Landi :p

SEa
26-10-2010, 07:55
Smiley & Marss :D

mary
26-10-2010, 08:50
SHoke dhe shoqe forumiste,jemi ne nje moment shume kritik!! mes nje cifti , qe ne pamje te pare dukej totalisht i lumtur, ka rene hija e nje krize serioze..
SEa dhe Daniel00 nuk po gjejne dot nje pike te perbashket mirkuptimi dhe ne si shoqeri e mire qe jemi duhet ti ndihmojme te kalojne kete moment veshtiresie :D

SystemA
26-10-2010, 08:50
@Sea
Mos u lodh mo kot,une dhe mary ne podium lol
Sea & Alem.de
@Danielo,mos u boj xhelozhaha

daniel00
26-10-2010, 09:02
Nje gje mbajeni nga une qe kriza jone t'ju afroje me shume me njeri tjetrin ju te dy System A dhe Mary , duajeni njeri tjetrin dhe gezojeni ēdo ēast qe ju jepet per ta kaluar se bashku , qofshi te lumtur ju :(

Disconnected
26-10-2010, 18:11
Disconnected & Roxy

MarsS
26-10-2010, 19:00
mery & daniel00 hajt per hajr:p:p

Sinfonia
28-10-2010, 16:52
lol Roxy

Po unė kė kam ēift? I paskan zėnė tė gjithė mė tė mirėt :D

Jolene
28-10-2010, 19:56
:O Mraft pika qe tkam harru ty :@

Heren tjeter kur te jesh ktu me trego, si e do, brun, bjond, me sa sy e do, peshen, moshen , gjatesine...... :p

Noellag
28-10-2010, 20:53
Me falni por ca duhet te bej une per tu ciftezuar me nje zocke ktu ?

HELEN OF TROY
28-10-2010, 20:59
NOELLAG NJE CERTEFIKATE PERSONALE EDHE ANALIZA GJAKU:p

Noellag
28-10-2010, 21:06
Qenka e thjeshte . Ti Helyna je dakorte te ciftezohemi bashke ?

HELEN OF TROY
28-10-2010, 21:07
Qenka e thjeshte . Ti Helyna je dakorte te ciftezohemi bashke ?

U PA PUNA TI ME MBETE BESNIK
PO HE NJEHER KU HUMBE TI RRUSHI:p

unejsa
28-10-2010, 22:54
si perfundim u fejua ndonje apo kemi dhe te martuar se pash qe kishin larmishmeri ciftesh

livja
30-10-2010, 12:57
te gjith u regullun ne nje menyre ne nje tjeter....vetem ne ngelem beqare puuuuuuuuu ca tersiiiiiiii

daniel00
30-10-2010, 13:27
Livja ēift bashke pranon ?

Jam i ndare , Sea hidhte shkelma , nuk me pershtatej , u ndame me gjykate

Livja do jesh zhuljeta ime valle ? E para dhe e vetmja ?

livja
30-10-2010, 14:52
Livja ēift bashke pranon ?

Jam i ndare , Sea hidhte shkelma , nuk me pershtatej , u ndame me gjykate

Livja do jesh zhuljeta ime valle ? E para dhe e vetmja ?


Me gjith qef do pranoja por nuk mundem se une hedh vickla,e do me ndash e mua pastaj, keshtu qe sjemi per njeri tjetrin....zhuljeta ka vdek me kohe.e sikur te pranoja nuk do isha e para se ke qen i martuar vet sa e the.....keshtu qe po te kpus nje refuzim te vogel :d:d:d:d

daniel00
30-10-2010, 20:02
Nuk ishte Zhuljeta qe prisja ne jete , prandaj vendi eshte vakant dhe kerkohet akoma nje e tille ... nga une ....

Le te thote ndokush se me ke kam qene lidh une , Sea ishte njohje me shkese dhe dihet si shkon ajo pune .

E kam thene ngahera qe parullat e mia ne jete jane , mirekuptim, rrespekt , dialog , marreveshje dhe paqe .

Nese bie dakort per keto pika te para , pse te mos ulesh ne tryezen e bisedimeve ?

Per ēfare te sherben rrebellimi , ndaj kujt , jemi ne kohet kur njerezit merren vesh me llogjike , prandaj behu e arsyeshme dhe me thuaj ēfare te shqeteson te une apo te mashkulli ne pergjithsi ... se kam pershtypjen qe do jete nje problem i vjeter , se s'ka mundesi te me refuzosh kot mua :O

livja
30-10-2010, 20:08
po si ta them me vjen rend sdi si ta them.por ti duhet ta kuptosh vet,por ja qe nuk qenke aq i afte sa mendoja une :) femra duhet te bej pak si e veshtire keshtu qe ti mos hiq dor se nga i dihet nje dit mbase them po.....hahhahaha.....jeta eshte e gjat e plot me supriza.....kam pasur shum probleme vallaj i haja burrat naten srezistoja dot :d:d:d:d

HELEN OF TROY
30-10-2010, 22:45
livja me serafim dilo:p
ajde serafim se do te te martojme

ChocolatE_DiamonD
30-10-2010, 23:18
USA NR1 me Perlen
hot hot hot

livja
31-10-2010, 00:13
livja me serafim dilo:p
ajde serafim se do te te martojme


ca o ky mi haet??????????????keni nje te mir ketu rendesi ka qe nuk te lini pa martuar :d:d:d:d

Jolene
31-10-2010, 01:21
Heu heu :O

Qeka ba nami ktu..... livja ti vec me honger e paske menjen :p

Jolene
30-11-2010, 23:36
SEa & alem_de ihaaaaa -urra-

SEa
01-12-2010, 08:47
Roxy & Mandi :p hahahaha

Roxy me gjej nje partner afer lool hahaha se shaka.. :p

alem_de
01-12-2010, 09:09
SEa & alem_de ihaaaaa -urra-

Roxy dua me te qeras:

http://2.bp.blogspot.com/_gakkzUVlzII/R6xSZ4P862I/AAAAAAAAB9Y/Zss3J0U2hzg/s400/champagner.jpg

Jolene
01-12-2010, 09:18
Roxy dua me te qeras:

http://2.bp.blogspot.com/_gakkzUVlzII/R6xSZ4P862I/AAAAAAAAB9Y/Zss3J0U2hzg/s400/champagner.jpg

`thankyou` Mos te te shoh SEa se ben sikur sdo -go-

WALCHIRIA
09-02-2011, 00:02
Tashi ka qen ke i forum tjeter nje teme ciftimi , jo prej verteti ore se mos na kapni me gura lol
Tashi spo e hap prej asaj por se pash 2 antare sot qe thumboheshin aq shume ,sa e hudhte njeri fap tjetri :p
Dhe ne te tilla raste thuhet qe ata qe shahen duhen ....haha


Tashi duke mos i njohur mir , spo bej sondazh por po ju them hidhni idet tuaja se ke mund te ciftojme dhe pse , dhe ckan te perbashket dhe pse keta dhe jo te tjere me njeri-tjetrin .
Mqs po afron dhe 14 shkurti te kemi ciftin forum-al ;))

Ec pra ciftim te mbare .`bam`

ps: eshte teme humor mos na filloni moral ok , behet thjesht per shaka nese sju pelqen thjesht mos merrni pjese , thjesht solla nje teme ndryshe ....

busavata
09-02-2011, 00:11
PuffetiNa & Kryeplaku , ma mer mendja se jan dyt beqarė ( ndoshta ) :D

Kryeplaku
09-02-2011, 00:12
PuffetiNa & Kryeplaku , ma mer mendja se jan dyt berarė ( ndoshta ) :D

Kam frik me kap me dore 35 Kg femer hahahaha

PuffetiNa
09-02-2011, 00:13
Ka mundesi mos me fol shume ...!!!

bye bye

HELEN OF TROY
09-02-2011, 00:14
Serafim dilo me roxy haha
eshte cun flori serafimi e me muskuj

Jolene
09-02-2011, 17:33
Serafimi do e shikosh qe eshte shume i thjeshte
edhe do te te kerkoje vet tja vesh litarin ta lidhesh
eshte burre qe i bindet gruashaha


Sa di edhe ti helena.... gjithsesi, meqe qeka puna kshu lere fare kte muhabet, sdua te jem edhe gruja edhe burri :P
`thankyou`

BATO
28-02-2011, 23:39
U fshinė shumė postime tė tipit gallatė dhe jashtė teme dhe do tė fshij edhe shumė tė tjera nė kėtė temė, por mė vonė.

Pėrmbajuni temės dhe na sillni ēifte me emra.

SystemA
28-02-2011, 23:46
alemi me puffetina

unlovely
01-03-2011, 12:05
ahhahahaha i ke rene pikes:P:P

PuffetiNa
01-03-2011, 12:06
alemi me puffetina

Qofsh me nder po nuk ka nevoj

kam lalin tim un `thankyou`

pastaj alem e kam shok klase ja kesaj siper do ja la amanet :p

LaNdi
01-03-2011, 13:52
Nuk po shoh gje Parad ktu un vetem -bla-
Cift i lezetshem me duket Lali & Lajla

HELEN OF TROY
01-03-2011, 16:25
Bato+Roxy
landi+ puffetina

PuffetiNa
01-03-2011, 16:28
Helenke lexo postimin #114 ....``14``

unlovely
01-03-2011, 16:28
helenka me dbh kombinim i bukur;)

Jolene
01-03-2011, 16:32
Helena do rrish rehat ti, se prandaj i ka fshi BATO gjith postimet :P

unlovely
01-03-2011, 16:34
si bejne dhe keta sikur u moren metaman:P:P

HELEN OF TROY
01-03-2011, 20:41
Puffe ska postim te tille ka kaluar fshesa me korent:p
unlovely faleminderit per kombinimin po duhesh ta shikoj njeher se me mbleseri se dua

HELEN +MANDI
SEA+RAPSOUL

alem_de
01-03-2011, 21:30
Per shkuesi nuk me shkon per dore,po per Helenen e kisha nje mendim.

BATO
02-03-2011, 02:15
Bato+Roxy
I ke rėnė pikės Helena...
Mendoj se unė me Roxyn shkojmė dhe na tėrhiqen karakteret.

INFINITY
02-03-2011, 03:26
HELEN +MANDI

Te trashegoheni dhe jete te lumtur dhe nja dy borrokoca meshkuj. :p

P.S. Roxy, me mire zgjidhe manastirin tani se sa pastaj po te ra ne preher ky fat i madh. :p

unlovely
02-03-2011, 14:18
hhahahhaha kryeplaku + Meri te duken perfekt te dy te drejtperdrejte:P:P

komandanti
02-03-2011, 14:55
Per Komandantin a ka naj sen

HELEN OF TROY
02-03-2011, 16:40
Te trashegoheni dhe jete te lumtur dhe nja dy borrokoca meshkuj. :p

P.S. Roxy, me mire zgjidhe manastirin tani se sa pastaj po te ra ne preher ky fat i madh. :p

O ty te lumte goja po nja dy meshkuj pse me mallkon
Mandi nese nuk ben cupka se dua
cfare ti bej djemte aman me ti vetem brek kane edhe corape per te lare .....

HELEN OF TROY
02-03-2011, 16:42
Per Komandantin a ka naj sen

Na thuaj si e do ?
Sen i bie te jete cupa?

busavata
02-03-2011, 17:08
Pionerja nga Troja me Serafimin nga Tirana , pershtaten

PuffetiNa
02-03-2011, 17:13
Na thuaj si e do ?
Sen i bie te jete cupa?haha haha Helenke ...-pis- mesoje gjuhen e popullit (dialektin) :p

Sen-kuptimi ASGJE po ne kete rast i bije DICKA :P

: Parada e ēifteve tė forumit!?

u trashigofshi :) ju me lart ``14``

INFINITY
03-03-2011, 04:10
O ty te lumte goja po nja dy meshkuj pse me mallkon
Mandi nese nuk ben cupka se dua
cfare ti bej djemte aman me ti vetem brek kane edhe corape per te lare .....

Epo tani une s'e kam testuar Mandin te di se ca ben. :p Gjithsesi ti mere me prove dhe me te drejte kthimi, s'besoj se do kete ndonje kundershtim ai. lol

Jolene
04-03-2011, 10:15
Gocani gocani merreni pak me delikatese cunin se nje shef kemi... me ngjani sikur po luani ping pong :P


-mendon- busatava te lodhem me te gjet dike qe te pershtatet?

alem_de
04-03-2011, 10:48
Lum si ti Busavater,qe ke kush interesohet per ty,ta kam ziline,hahahaha

Jolene
04-03-2011, 11:06
alem_de urnoni?? :P Ke SEa ti hajt tutje.... se kena i cik pune :P

unlovely
04-03-2011, 11:10
:O

alem_de
04-03-2011, 11:20
Goja te lumt moj Roxy,po a e ke pyet Sea cfar thot ajo?Une nuk kam sa nje kundershtim.hahahahaha

SystemA
04-03-2011, 11:30
Per Komandantin a ka naj sen
po si jo mer bace
kqyr anej nga Puffetina..hahahahahaha
po sdul gja mkallzo lol

HELEN OF TROY
04-03-2011, 22:03
Epo tani une s'e kam testuar Mandin te di se ca ben. :p Gjithsesi ti mere me prove dhe me te drejte kthimi, s'besoj se do kete ndonje kundershtim ai. lol

Degjo e bejme keshtu
mere ti provoje nese ben cun mbaje nese ben goce sille ti bej nje test edhe une u pa puna
jane pak meshkujt do i ndajme ne fundhaha

ElixXx
04-03-2011, 22:05
Kush e don kete cunin me leshh t'butė per cift :P

INFINITY
04-03-2011, 22:48
Degjo e bejme keshtu
mere ti provoje nese ben cun mbaje nese ben goce sille ti bej nje test edhe une u pa puna
jane pak meshkujt do i ndajme ne fundhaha

Helen, se jam dakort me Roxy-n qe e bem cunin e botes si ping-pong. lol Jam e sigurte qe ka kush ta provoje dhe testoje ate, prandaj e leme rehat te shkretin se kushedi sa po e nget lemza. lol

Kalofsh nje weekend te bukur!

HELEN OF TROY
04-03-2011, 22:52
Infi shefi po lexon temen
une zdi gje ti ma bere me mbleseri
po nuk me erdhi ne shtepi une doren sja jap
faleminderit kalofsh edhe ti nje fundjave te vecante.

INFINITY
04-03-2011, 23:19
Infi shefi po lexon temen
une zdi gje ti ma bere me mbleseri
po nuk me erdhi ne shtepi une doren sja jap
faleminderit kalofsh edhe ti nje fundjave te vecante.

Helen kush shef mi goc se une shef vetem atij qe me firmos check-un i them? lol

AAO
04-03-2011, 23:40
Une them MiM@ me Alemin dhe Helen of Troy me Mandin meqense do me bo goce :P :p

no name
05-03-2011, 02:30
O u ciftofshi ju jarebi, e kure mos u shkepshi haha

INFINITY
05-03-2011, 03:19
A ma perkthen ndonje se ca ka shkruar ky siper se kete sic e kam thene gjithmone nuk ka fjalor ta marri persiper?

no name
05-03-2011, 03:39
Si nak, prejt nen neser se morash e ka te dale deni vullnetar haha

INFINITY
05-03-2011, 04:28
Ncncncncncn, edhe me morra i beri njerezit. Jo po pleshta.

no name
05-03-2011, 04:50
Ncncncncncn, edhe me morra i beri njerezit. Jo po pleshta.

haha haha hahaIka une se me kapi dhimbja e dhembit prap :(

E bofsh naten e mejr. ;)

ChocolatE_DiamonD
20-03-2011, 07:18
boo qe snjof me asnje per te ber cift..apo sme ecin kto pune.. :P

USA taksirat e ke te te bej cift me Puffetinen se vetem ju te dyve ju mbaj mend si nick lol

MiM@
20-03-2011, 14:41
Une them MiM@ me Alemin dhe Helen of Troy me Mandin meqense do me bo goce :P :p

lol lol

sara28
20-03-2011, 15:50
paskan plas martesat ketej

na beni ndonje ftese kush do beje dasem se kam kohe pa shkuar ne dasma :)

thirsty
20-03-2011, 16:03
YouTube - Po Martojme Malon - Dasma e Malos

USA NR1
27-03-2011, 23:52
boo qe snjof me asnje per te ber cift..apo sme ecin kto pune.. :P

USA taksirat e ke te te bej cift me Puffetinen se vetem ju te dyve ju mbaj mend si nick lol

po une me sa mu be cift me gruen me ti, boll gruen edhe ti Choco shka po na duhen me shume..:d

e panjohura
14-04-2011, 15:56
po une me sa mu be cift me gruen me ti, boll gruen edhe ti Choco shka po na duhen me shume..:d
Merre edhe nje,dy te mbajn e nje te rraf :)

Dori
14-04-2011, 15:59
Helena me Usa Nr1 :D

Jolene
14-04-2011, 16:02
Dori Qeke rrit ti.. dashka me te gjet nuse :P

Dori
14-04-2011, 16:04
po t'keqen :D Do na gjesh ndonji ti :Pp

Jolene
14-04-2011, 16:06
Ate po bej t`keqen.. po mendoj me ke shkon nga kto simpatiket e forumit :P

Dori
14-04-2011, 16:08
he tu bofsha :pp shif e gjej nonji :D

USA NR1
14-04-2011, 20:13
Merre edhe nje,dy te mbajn e nje te rraf :)
haha

ABORDAZH
25-10-2011, 22:16
Puffetina me Reine shkojne shume :P

PuffetiNa
25-10-2011, 22:18
Lool cka i bone vetes ti :O:@

Ncncncncn

ABORDAZH
25-10-2011, 22:20
haha haha haha


shkoni shume, sikur jeni bere per njera-tjetren :P

Jolene
25-10-2011, 22:49
ABORDAZH Me cilin e pe ti me ate me xham apo pa xham...?

-brr-

ABORDAZH
25-10-2011, 22:52
wow


cifti ideal do ishit :P

PuffetiNa
25-10-2011, 22:58
Abo....

Dhe JU do beheshit cift ideal me SystemA vetem nje gje ju dallon qe ai shepsh pengohet me ban,ndersa JU jo :)

http://www.youtube.com/watch?v=sOZTRl9YxAg&t=6s

Te trashigohet cifti .................oj ojojoj lajleeeeeeeeeeee ojojojoj

ABORDAZH
25-10-2011, 23:00
Abo....

Dhe JU do beheshit cift ideal me SystemA vetem nje gje ju dallon qe ai shepsh pengohet me ban,ndersa JU jo :)

http://www.youtube.com/watch?v=sOZTRl9YxAg&t=6s

Te trashigohet cifti .................oj ojojoj lajleeeeeeeeeeee ojojojoj
Gabohesh se nuk eshte ana qe me terheq, apo te kem shok qe mund te lindi kjo ideja :P

PuffetiNa
25-10-2011, 23:02
Tani mos me bej kot llafe hajde mere robin fute mbrenda :P ajo te ra per hise ..( cka te bje ne lug duhet te hash ) :P haha

ABORDAZH
25-10-2011, 23:04
haha haha haha

nuk vlen si ide, duhet te ishte ndryshe nga ajo qe te bera une :P

ske hic fantazi -hihi--hihi-

Jolene
26-10-2011, 00:00
ABORDAZH kshu me fantazine mire dukesh ti por, e perdor ne vendet dhe momentet e gabuara :P

Ti me Mistrecen ;)

ABORDAZH
26-10-2011, 00:04
haha haha haha

nuk quhet , se hyjme ke incesti pastaj :P

Jolene
26-10-2011, 00:07
Quhet qe cke me te... E mbajsh me shendet :P
Ca me duhet mu ku hyn ti haha

Mistrece
26-10-2011, 00:07
ABORDAZH kshu me fantazine mire dukesh ti por, e perdor ne vendet dhe momentet e gabuara :P

Ti me Mistrecen ;)

Nuk quhet se une jam kunder inēestit. :p
E thashe mire Abo?:p

ABORDAZH
26-10-2011, 00:10
po kujt ja the thuaj :P

Jolene
26-10-2011, 00:11
Thojani njeri tjetrit :P Mis me gjith rrespektin ky I ka fajet :)

ABORDAZH
26-10-2011, 00:13
pse paskam faj kshu edhe do me ciftoni patjeter :P

Mistrece
26-10-2011, 00:14
Reine pse duhet te paguaj fajet tuaja une? Une ne hallin tim...edhe me ke me Abon? Une me Abon bej inēest. :p

Jolene
26-10-2011, 00:18
ABORDAZH nderi shperblehet me nder thone....

Mis ke qellu ne momentin e gabuar ne vendin e gabuar :p

Mistrece
26-10-2011, 00:19
Reine edhe ju keni qelluar me njerezit e gabuar ne momentin e gabuar. :p
Puff iku, do te ikesh edhe ti? :p

ABORDAZH
26-10-2011, 00:20
Un nuk pranoj , jam gati te largohem nga forumi :P

fola para kohe, se po iken reine me para :P

Jolene
26-10-2011, 00:23
Mis jo s'do iki, do mbroj biografine dhe te heq ate njolle qe ky mesiper I "vuri" :p

ABORDAZH hap e ke deren ec.....Mbathja.

ABORDAZH
26-10-2011, 00:24
Reine po cfare njolle ....

Puffe goc e mire ishte , pse nuk pranon ti :P

Jolene
26-10-2011, 00:29
Ke marr vesh qe kam kalu ylberin ti? Apo po kerkon te shfajsohesh... Puffja me verte esht shume goc e mire por e zgjedh un shoqerine qe dua me te.

Ti flm qe u mundove por ke qellu shtremet :P

Mistrece
26-10-2011, 00:29
Mis jo s'do iki, do mbroj biografine dhe te heq ate njolle qe ky mesiper I "vuri" :p


Njollen e heq vetem ai qe e "vuri". Ti nuk ben dot gje. :p

ABORDAZH
26-10-2011, 00:32
Ke marr vesh qe kam kalu ylberin ti? Apo po kerkon te shfajsohesh... Puffja me verte esht shume goc e mire por e zgjedh un shoqerine qe dua me te.

Ti flm qe u mundove por ke qellu shtremet :P
Un shfajesim!!! Pse ku kam gabuar ??
Un i shkreti per mire u mundova......po kush beri dhe gjeti mire thone :P

Jolene
26-10-2011, 00:36
Qe e ke ne gjak bamiresine u mor vesh.... Po ka edhe me keq, dmth qe kane nevoje me shume se "ne":P

Mis prandaj te perfshiva ktu qe te jesh deshmitare... Se me mire syri sesa nami thone :p

ABORDAZH
26-10-2011, 00:40
Un tashi nuk do hudh fall, te shikoj kush ka me shume nevoje :P


Dal un garant, qe nuk do u paragjykoj njeri :P


per sot e lem kshu, neser kur te vij puffja shikojme mos e ndryshojme :P


naten :)

Jolene
26-10-2011, 00:43
Neser ishalla vjen me ment te tjera ti, ndryshe mos bej gabim me ardh...:P

Naten e mire! Edhe ti Mis gjume te embel :)

PuffetiNa
26-10-2011, 08:33
Kush tha qe vdiq SkenderBeu..?! :O
Mbrem vetem u pershendeta :) sa mire qe me qani hallin mbas shpine ( goce e mire puffja ...iku puffja ....''mos vdeksh aman'' Puffes rahmet i pas shpirti per se gjalli :P )

REINE-n e kam shoqe , Vetem atehere kur te me ngel hatri me Reinen do iki nga ky forum me gjithe valigjet e mia :)
Perndryshe I'M HERE :)

Parada e ēifteve tė forumit!?

-mendon-

ABORDAZH
26-10-2011, 13:15
Puffe mirmengjesi njeher :P
Pse paskemi genjyer kur kemi then qe je goc e mire?
Edhe mbreme me ka ngel qefi qe kur ike the ashtu.
Gjith naten nuk me ka zen gjumi sepse e ndieja veten fajtor :P
Edhe ato llokumet kur do na i jepni mqs ra fjala ke shoqja jote :P

PuffetiNa
26-10-2011, 13:27
ABO..

Urdhero se nuk isha ktu ...?

ABORDAZH
26-10-2011, 13:40
Kur te vij Reine ta shpjegon qarte ,paster dhe pa gabime :p

Jolene
26-10-2011, 14:23
Obobobo terhiq e mos keput e paska ky ABORDAZH !! ``6``

Puffe -hug-

-lepur-

OneLL..&
15-02-2012, 21:39
Pse a ka ktu Cifta ?:D:)

Akrepi
15-02-2012, 21:46
Ju lutem tė gjithėve kudo qė jeni mė gjeni mundėsisht njė plakė tė shpifur dhe ma kandisni qė tė antarėsohet nė forum se dua ta ēiftos me Brarin.:D

iDeA
15-02-2012, 21:56
Kisha ndermend BRARI BLEONA shif si shkojne dhe inicialet ;) nejse ose dhe me Ciljeten :d

Mistrece
15-02-2012, 22:31
Ju lutem tė gjithėve kudo qė jeni mė gjeni mundėsisht njė plakė tė shpifur dhe ma kandisni qė tė antarėsohet nė forum se dua ta ēiftos me Brarin.:D

Propozoj Jozefinen. Do shkonin shume mire, te dy dine te lepijne per se mbari. haha

Mistrece
16-02-2012, 01:13
Mistrece + EDI.RAMA

Mos o Zot, luaj nga vendi!

Jamais do ma paguash kete. ``rraf`` :p

Mistrece
16-02-2012, 01:23
Jamais + Brari

:p

Mistrece
16-02-2012, 01:27
Oiiiiiii cke per te me fut ne sherr me Puffe`-n :(

Pse mi e do Puffja Edin e u bere pishman qe ma propozove mua? :p

PuffetiNa
16-02-2012, 08:17
Ncncnc sa te pa drejta jeni ndaj meje :( Nejse

: Jamais & BATO

: Mistrece & Peshaqeni33

:p

Irfan CANA
16-02-2012, 11:07
Nuk zgjidhet qifti si macėn n'thes!

OneLL..&
16-02-2012, 20:16
Cifte virtuale te forumit!! :D

Nuk ekziston per mu Cifti po mendoj ktu..:D

Eeee Ne Ralitet po ..:D:)

Hello Kitty
16-02-2012, 20:44
Irfan Cana me Gladiola.

Hello Kitty
16-02-2012, 20:49
Ju lutem tė gjithėve kudo qė jeni mė gjeni mundėsisht njė plakė tė shpifur dhe ma kandisni qė tė antarėsohet nė forum se dua ta ēiftos me Brarin.:D

Brari me kete gruan ketu

Akrepi
16-02-2012, 20:53
Brari me kete gruan ketu
Bravo Hello Kityy :D

Ka pėr tė dal njė ēift i pėrsosur vampirėsh.haha

P.s. Brar mos mė thuaj se nuku interesonem pėr tyjan.;)

BATO
17-02-2012, 15:46
Ncncnc sa te pa drejta jeni ndaj meje :( Nejse

: Jamais & BATO

: Mistrece & Peshkaqeni33

:p
I ke rėnė nė tė, Puffe!
Mė pėlqejnė kėto ēifte! :)

Corn
17-02-2012, 16:41
irfan CANA Jamais


DeA bato

Puffetina Busavata

Irfan CANA
17-02-2012, 19:53
HelloKithi-Danielloo.

Mistrece
22-02-2012, 22:27
I ke rėnė nė tė, Puffe!
Mė pėlqejnė kėto ēifte! :)

Ashtu eshte. Edhe mua, ju te dy, me pelqeni si ēift. Pikes i ka rene!

busavata
22-02-2012, 22:45
Hallo Kitty & Land
jan qifti ma origjinal i forumit edhe ate 100 % origjinal , e jo imagjinarė ...jan njejtė si Lennon & Yoko , i pershendes te dy se i kam miq te vjeter :)

http://1.bp.blogspot.com/-jlXskrtOVa8/TuqSg2hckBI/AAAAAAAADrc/qqRZ8a07WBs/s1600/3.jpg

OneLL..&
22-02-2012, 22:47
Per mua nuk ka qift ahahahhahhahahah :P

alem_de
22-02-2012, 22:49
Vallahi per ty isha ba une msyt Onell..& hahahahahah,por duhet te marresh rruget e mergimit.

OneLL..&
22-02-2012, 22:52
Vallahi per ty isha ba une msyt Onell..& hahahahahah,por duhet te marresh rruget e mergimit.

ahahhaahhahaha po nuk edi a me kishe pranuar se jam me Qift :D:P.....E sa per rruge nuk eshte problem..:D ahhaahhah

alem_de
22-02-2012, 22:57
hahahahaha,e kam shtepine me 10 dhoma,per sejcilin nga nje dhome.

OneLL..&
22-02-2012, 23:00
hahahahaha,e kam shtepine me 10 dhoma,per sejcilin nga nje dhome.

Me vjen mire qe keni nje Ville shume te bukur..;)

Per mua veq nje Dhome jo me shume..:D

Une ika o Qifti i forumit po mendoj..Naten e mire e bafsh flm qe me pranove per qift:D:) se kush nuk pranoj te behem qift:D

Flm ;)

alem_de
22-02-2012, 23:02
Naten e mire ,po as mua nuk deshi kush me me ba cift.

Hello Kitty
22-02-2012, 23:03
Hallo Kitty & Land
jan qifti ma origjinal i forumit edhe ate 100 % origjinal , e jo imagjinarė ...jan njejtė si Lennon & Yoko , i pershendes te dy se i kam miq te vjeter :)

http://1.bp.blogspot.com/-jlXskrtOVa8/TuqSg2hckBI/AAAAAAAADrc/qqRZ8a07WBs/s1600/3.jpg

Wow Busavata! This is real honor!

busavata
22-02-2012, 23:53
Wow Busavata! This is real honor!nderin e kam une , i cili takohem me postimet e juve dy rebelave :D

Hello Kitty
23-02-2012, 16:41
HelloKithi-Danielloo.


Jo, jo nuk e ke pershtatur mire!

Hello Kitty me Irfan Cana

Danieli eshte djale i ri, mua me pelqejne burra ne moshen time. haha haha

OneLL..&
23-02-2012, 21:07
Ku paska humbur qifti ?!:D:P. ..

PuffetiNa
23-02-2012, 21:34
haha Hello Kitty :P

Cifti me rradh OneLL..& & alem_de :P

OneLL..&
23-02-2012, 21:37
Ahahahahahahah flm nuk edi a pershtatem: D:P:)

PuffetiNa
23-02-2012, 21:41
:P

T'ra ne lug ;)

OneLL..&
23-02-2012, 21:46
Ahahahaha po nuk edi a me pranoi Alem se jam e keqe ahah:D

Bre e vrejta se isha tu hanger buke me pike e ra ne luge:D shume intersant!!:P

alem_de
23-02-2012, 21:51
Ah tani po e marr vesh pse me paska zene lemza sot tan diten.Onell..& me paska permend.Per tu cudit ku e paskam fituar une gjith kete sympati Onell..& ?

PuffetiNa
23-02-2012, 21:51
:O ( adajdhajdakdasjd )


Alem te pranon , po nuk na the Ti, a do e pranosh ate ?! :p

alem_de
23-02-2012, 22:00
:O ( adajdhajdakdasjd )


Alem te pranon , po nuk na the Ti, a do e pranosh ate ?! :p

He bre Pufetina beju fjale mire pak,mbushja mendjen Onell..&.

OneLL..&
23-02-2012, 22:03
:O ( adajdhajdakdasjd )


Alem te pranon , po nuk na the Ti, a do e pranosh ate ?! :p


Nuk edi me duhet nje kohe e gjat te mendoj...:D :P ahhahahahhahah

OneLL..&
23-02-2012, 22:06
Ah tani po e marr vesh pse me paska zene lemza sot tan diten.Onell..& me paska permend.Per tu cudit ku e paskam fituar une gjith kete sympati Onell..& ?

A e pive naje shishe uje me ta ndale lezmen?!:D ahhahhahahah

alem_de
23-02-2012, 22:10
Hiq mos u mendo Onell..& hypi avionit e hajde

http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/opivon21-09-2011_22971636_mbqf-1316796873-20121080/3,h=493.bild.jpg

alem_de
23-02-2012, 22:11
A e pive naje shishe uje me ta ndale lezmen?!:D ahhahhahahah

Po po por nuk me beri derman.Akoma kam Lemze.Hahahahah

Qysh me e ndal?

OneLL..&
23-02-2012, 22:14
Hiq mos u mendo Onell..& hypi avionit e hajde

http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/opivon21-09-2011_22971636_mbqf-1316796873-20121080/3,h=493.bild.jpg

ahhahhahahha kam frike se nuk kam udhtura asnjeher me Avioni..:D ahhahahahah..sa kushton bileta?:P

alem_de
23-02-2012, 22:19
ahhahhahahha kam frike se nuk kam udhtura asnjeher me Avioni..:D ahhahahahah..sa kushton bileta?:P

Mos pyet sa kushton bileta se per ty eshte Gratis.Vec ardhsh e mos u kthefsh.hahahahah

OneLL..&
23-02-2012, 22:21
Mos pyet sa kushton bileta se per ty eshte Gratis.Vec ardhsh e mos u kthefsh.hahahahahahhahaahahhahaah une vi me qift e qka me bo se me duhet te kthehem:P

alem_de
23-02-2012, 22:35
ahhahaahahhahaah une vi me qift e qka me bo se me duhet te kthehem:P

Ka ven boll ne Avion.Ate te kthymen e bejme llaf kur te vish ketu.Kush e ka pi supen e Gjermanise nuk eshte kthy ma.

OneLL..&
23-02-2012, 22:40
Ka ven boll ne Avion.Ate te kthymen e bejme llaf kur te vish ketu.Kush e ka pi supen e Gjermanise nuk eshte kthy ma.

Ahahahhaahha...po cka me bo bre se nuk kam pase fat te jetoj ne Diaspor:D:P

alem_de
23-02-2012, 22:46
Po une nuk jam ne Diaspore.Une kam ndertuar eksistencen ketu.

OneLL..&
23-02-2012, 22:48
Po une nuk jam ne Diaspore.Une kam ndertuar eksistencen ketu.

Ah e tash po mendoj per Qift:D mbase e keni nenshtetsin Gjermane:D:)

alem_de
23-02-2012, 22:51
Nenshtetesine e Gjermanise e kam pas qe femi.

OneLL..&
23-02-2012, 22:55
Nenshtetesine e Gjermanise e kam pas qe femi.

E gzofsh:)

Neser te pergjigjem a me te pranuar per Qift..por une e kam Nenshtetsin e KS.:D:P

alem_de
23-02-2012, 22:59
E gzofsh:)

Neser te pergjigjem a me te pranuar per Qift..por une e kam Nenshtetsin e KS.:D:P

Hahahhaah,menou menou se une kam durim.S'ka problem se e marr une edhe te Kosoves per hater tend.hahahahah

OneLL..&
23-02-2012, 23:03
Hahahhaah,menou menou se une kam durim.S'ka problem se e marr une edhe te Kosoves per hater tend.hahahahahahahahahhaahahahahah tash humbi peshen duke menduar:D ;)

alem_de
23-02-2012, 23:06
Ku me e gjet me humbe pesh duke menduar,kesh tu u menu deri neser ne mengjes,.Mua me duhet te vrapoj 2 here ne jave nga 10 klm per te humbe peshe.

Mistrece
23-02-2012, 23:08
Jamais dhe BATO.
Reine dhe Daniel00.
Puffetina dhe ...boh, kush e do Puffen ēuna? :p

Mistrece
23-02-2012, 23:26
Mistrece, paskerkisha patur gabim, kur kisha pas patur menduar, qe ti qenkershke e sistemuar per vehte ne kete teme...U dukėrka se ti qenkerkishe qene e preokupuar per te tjeret me shume...:O
:p

E dija qė edhe ti mund tė paskershe pas patur gabime, por jo kaq te rėnda. Si mund tė qenkerkam sistemuar pėr vehte, kur kaloj kohen duke pas patur dėshire t'ju sistemoj juve?! :p

Mistrece
23-02-2012, 23:49
Ky avatari yt shume i bukur Jamais. :p

Akrepi
24-02-2012, 21:23
Nuk qėnkėrkeshit asnjė nga juve vajzat tė afta ti gjenit xha Brarit njė plakė qoftė edhe kockė dhe lėkurė??

Mjaft qė ai tė mos ngelet vetėm dhe ti vijnė mendime tė ēuditėshme nė kokė.

Tmerr....:@

OneLL..&
25-02-2012, 21:48
A ka qifta te ri keto dite a jo?! :D:P

alem_de
25-02-2012, 22:13
Po ti a e vendose.

OneLL..&
25-02-2012, 22:17
jo ende!:D:)

alem_de
25-02-2012, 22:26
Menou mire, :O vec mos thuaj jo.

PuffetiNa
25-02-2012, 23:16
Meti & Genta ...dmth.. :)

PuffetiNa
02-03-2012, 21:03
lol

Brari dhe DeA :p

PuffetiNa
10-03-2012, 11:38
-mendon-

OneLL..&
10-03-2012, 22:05
Me paska humbur qifti!!:D:)

alem_de
10-03-2012, 23:14
Se mos je humbe ti ?

OneLL..&
10-03-2012, 23:23
jo mendova se ke humbur ti?! ahhahahahahha

ja me ne fundi erdhi qifti :)

alem_de
10-03-2012, 23:30
A e paske vendos a ?

PuffetiNa
10-03-2012, 23:31
OneLL..& , nuk mundet qe ke te duash ti te behesh cifte ...do te ciftojme ne :P

OneLL..&
10-03-2012, 23:32
A e paske vendos a ?

:D:) jojo ende jam ne dy mendje

alem_de
10-03-2012, 23:32
Mire i the pufetina,ajo nuk mundet me vendos vete si te doje.hahahaha

OneLL..&
10-03-2012, 23:33
OneLL..& , nuk mundet qe ke te duash ti te behesh cifte ...do te ciftojme ne :P


Prita nga ju por kote,dhe vendosa vet ahahhahhahahhahahhahhahhahahhahahh

PuffetiNa
10-03-2012, 23:34
hmmm e mire per ke vendose ti ?

alem_de
10-03-2012, 23:36
Prita nga ju por kote,dhe vendosa vet ahahhahhahahhahahhahhahhahahhahahh


Shume mire ke bere,kjo do te thote qe edhe femra shqipetare eshte emancipuar.-qesh--qesh--qesh--qesh-

PuffetiNa
11-03-2012, 01:18
Lool. Jo qe mi ngre nervat kjo gje, por, me ke fut ne telashe me OneLL..& nuk dua ti fus duart (dmth bam bum) se duket qe eshte goc e mire e qet '' uji qet eshte me i kthjellur por dhe i thelluar '' :p