10 Temat e fundi Testuesja profesioniste e lodrave seksi (Autor : AlbaneZ - )           »          Cunat me te mire ne Shqiperi kush i ka ? (Autor : Freemason - )           »          Parlament, miratohet Reforma Territoriale. Dule: Himara zgjidhet me referendum (Autor : drague - )           »          Walt Disney (Autor : YOKO - )           »          Edi Rama: Himara ėshtė tokė shqiptare (Autor : legjenda - )           »          Vuēiq “shpullė” ambasadorit palestinez qė tha se 'Kosova ėshtė Serbi' (Autor : legjenda - )           »          Cila eshte keshilla me e mire qe keni marre? (Autor : Esther - )           »          Misteri i kratereve siberiane (Autor : Mandi - )           »          Reforma Territoriale, Dule: Himara me referendum. Rama: I dashuri im, lexo Ēabej (Autor : BLEDI_SH - )           »          Si i masakruan grekėt 230 shqiptarė, fėmij, pleq dhe gra nė vitin 1914 (Foto) (Autor : Lumi - )

Mirė se erdhėt nė Forum-Al.com™.
Pėrshėndetje tė dashur vizitorė, nėse ėshtė hera e parė qė po na vizitoni ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al. Pėr tu anėtarėsuar nė Forum-Al klikoni kėtu!

Ju urojmė tė kaloni ēaste sa mė tė kėndshme pranė Forum-Al Forum

  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga thirsty
01-08-2014 01:05 Shko tek postimi i fundit
525 7,870
Pėrshėndetje & urime (3 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
nga drague
01-08-2014 14:42 Shko tek postimi i fundit
12 1,796
Ndihmoni njėri-tjetrin (1 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
01-08-2014 12:11 Shko tek postimi i fundit
162 2,673
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
3 44
Dashuria
Romancė / Ndjenja (2 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
01-08-2014 08:32 Shko tek postimi i fundit
261 17,783
Eros Zone ... 18+
Private 246 9,707
 
Kombi Shqiptar
Historia e Shqiptarėve (3 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga drague
30-07-2014 21:35 Shko tek postimi i fundit
755 13,998
Gjuha shqipe (5 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
131 7,291
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
189 4,884
Folklori Shqiptar (1 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
nga BATO
23-05-2014 17:00 Shko tek postimi i fundit
54 1,418
Trojet shqiptare (1 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
61 1,652
Shqipėtarėt nėpėr botė (1 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
82 2,575
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (1 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
nga Llapi
01-08-2014 10:53 Shko tek postimi i fundit
534 13,145
Problematika Shqiptare (2 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
438 10,093
Politika Ndėrkombėtare (2 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
251 6,276
Lajmet e ditės (5 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
801 19,061
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
341 7,083
Votime dhe sondazhe (4 duke lexuar)
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
105 7,246
Arti dhe Kultura
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
nga Robbery
01-08-2014 11:58 Shko tek postimi i fundit
70 1,188
Letėrsia shqiptare (5 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
279 6,921
Arti dhe Kultura Botėrore (3 duke lexuar)
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
196 2,523
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
Private 68 2,117
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
nga BATO
27-07-2014 22:42 Shko tek postimi i fundit
95 719
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 75 9,695
Bota Shpirtėrore
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
144 4,731
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
nga TerraN
31-07-2014 07:49 Shko tek postimi i fundit
48 1,595
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
31 614
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
51 404
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
200 2,826
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
nga SystemA
20-07-2014 12:20 Shko tek postimi i fundit
79 1,924
 
Ungjillor (1 duke lexuar)
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
161 1,608
Shkenca
Shkenca dhe jeta (2 duke lexuar)
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
212 2,802
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
31-07-2014 17:11 Shko tek postimi i fundit
249 6,552
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
100 1,995
 
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
272 1,421
Diskutime mbi Mjedisin.
34 610
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
8 335
Muzika
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga YOKO
01-08-2014 14:03 Shko tek postimi i fundit
132 4,434
Muzika shqiptare (1 duke lexuar)
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
nga Mano
31-07-2014 17:48 Shko tek postimi i fundit
88 1,514
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (4 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
nga Poeti
01-08-2014 14:49 Shko tek postimi i fundit
513 24,215
Ne kete rubrike, emigrantet shqiptare komunikojne me njeri-tjetrin mbi shqetesimet, problemet dhe enderrat e tyre.
5 29
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
52 1,056
Moda & Estetika (8 duke lexuar)
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
nga ranel1975
01-08-2014 13:41 Shko tek postimi i fundit
240 9,417
Arti i kuzhinės (2 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
216 3,981
Kėndi i vogėlushve (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
85 448
Sporti
Sporti shqiptar (1 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
260 2,891
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga Xhebraili
31-07-2014 02:14 Shko tek postimi i fundit
307 8,134
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
23 189
Sportet amatoriale (1 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
nga SystemA
30-07-2014 19:54 Shko tek postimi i fundit
32 545
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (2 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
1,824 7,641
Kuriozitete (3 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
971 6,894
Gjėzėtari dhe lojėra (6 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
252 52,084
Zona Humoristike (4 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga Rex
01-08-2014 11:52 Shko tek postimi i fundit
233 6,130
Probleme | Ankesa | Kėrkesa | Sugjerime
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
66 1,219
Keni ndonjė sygjerim pėr Forum-Al!? Nėse po atėhere bėheni kėtu!
35 582
Bota e Kompjuterit
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
455 1,143
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
nga ﴾®﴿
10-06-2014 14:09 Shko tek postimi i fundit
61 380
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
28 390
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 265 47,408


Top 5 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
Loading...
Loading...
Loading...
 
 
 
 

Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 118 (18 anėtarėt dhe 100 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 1,260 mė: 07-11-2013
Pėrdorues aktivė 24 orė: 1837 (99 anėtarė dhe 1738 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 24 orė: 1837 (99 anėtarė dhe 1738 vizitorė)
Invisible, 3d1, Invisible, Invisible, Invisible, Agim Metbala, Ajnej, Invisible, Invisible, ana_gend, Invisible, atrevido, BARAT, Invisible, Invisible, broken_smile, Invisible, CERMENIKASI, Invisible, Deluvian, Invisible, DeuS, Invisible, Dulcis in Fundo, Invisible, Invisible, Edvin83, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, fegi, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Fshatari, Invisible, Gimi3, Gon!, gurax, Invisible, Invisible, Hylltar, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, kushtrim4, legjenda, Invisible, Invisible, Invisible, Mandi, Mano, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, MisterE, Invisible, Invisible, Nova_Design, Oqean, Invisible, Oxygen, Pajtim Pirasi, PaToSaRaK, Photoshop, Poeti, POKO, Invisible, Invisible, Invisible, ranel1975, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, shkrimtare, shoku_tanku, Skydive, Socio, Invisible, Invisible, Invisible, SystemA, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, _MALSORI_
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 13,607, Postime: 424,865, Anėtarėt: 3,307, Anėtarėt aktiv: 344
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, fredi

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur