Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

10 Temat e fundi Hapet forumi androidSHQIP (Autor : androidForum - )           »          Itunes-Xhandar identiteti (Autor : Nova_Design - )           »          Papa Franēesku shpallet Qytetar Nderi i Tiranės (Autor : legjenda - )           »          I burgosuri shqiptar jep provimin e Doktoraturės me Skype (Autor : legjenda - )           »          Nata e Kadrit – natė mė e mirė se jeta e gjatė (Autor : PuffetiNa - )           »          Thėnia e natės ! (Autor : iDeA - )           »          Jusuf Kardavi: Haram u qoftė myslimanėve qė nuk po veprojnė ndaj agresionit nė Gaza (Autor : legjenda - )           »          Tė martėn e ardhshme mund tė ngritet aktakuzė kundėr Hashim Thaēit? (Autor : legjenda - )           »          Pas reagimit tė VV’sė pritet zgjidhja e konfliktit mijėra vjeēar arabo –izraelit (Autor : Llapi - )           »          Gjykata Kushtetuese nuk e njeh Isa Mustafėn si kryeparlamentar (Autor : Llapi - )

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sticky Threads
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
20-04-2014 18:06
nga Talebani Shko tek postimi i fundit
102 7,336
Normal Threads
Sondazh
Alkoma
24-07-2014 12:46
nga yllbardh Shko tek postimi i fundit
57 1,008
Sondazh
Ganimet
20-07-2014 23:55
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
114 2,077
Sondazh
Delirium Mind
28-06-2014 15:06
nga ORIANNA Shko tek postimi i fundit
87 2,161
Sondazh
Alien
22-06-2014 16:17
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
102 6,734
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 7 vota, 4.43 mesatarja. Llapi
07-06-2014 19:08
nga Rex Shko tek postimi i fundit
62 2,261
Sondazh
Sondazh: Bashkimi i Kishave ? (Temė me shumė faqe 1 2)
Superman
06-06-2014 23:40
nga Superman Shko tek postimi i fundit
25 482
Sondazh
Superman
03-06-2014 17:17
nga drague Shko tek postimi i fundit
57 860
Sondazh
Beaute
28-05-2014 16:28
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
498 38,401
Sondazh
drague
17-05-2014 22:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
103 1,677
Sondazh
Mandi
10-05-2014 10:49
nga Miti Shko tek postimi i fundit
140 7,211
Sondazh
PuffetiNa
05-05-2014 01:26
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
23 1,734
Sondazh
Beaute
03-05-2014 14:31
nga NIKOLA TESLA Shko tek postimi i fundit
213 8,779
Sondazh
PuffetiNa
03-05-2014 13:37
nga Shila Shko tek postimi i fundit
88 2,527
Sondazh
Alien
02-05-2014 14:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
267 9,040
Sondazh
Alien
20-04-2014 15:53
nga Shila Shko tek postimi i fundit
122 4,466
Sondazh
Beaute
20-04-2014 15:50
nga Shila Shko tek postimi i fundit
244 9,719
Sondazh
Duaje Siveten
18-03-2014 11:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
8 318
Sondazh
Biohazard
12-03-2014 23:47
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
118 2,216
Sondazh
Kryeplaku
02-03-2014 11:25
nga Meri Shko tek postimi i fundit
191 6,609
Sondazh
Alien
21-02-2014 16:02
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
153 6,005
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Nė kėto momente janė nė linjė Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 104 1 (0 Anėtarė & 1 vizitorė) Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur

Pėrzgjidh nėnforumin