Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
12-03-2018 22:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
97 17,728
 
Rrjeti
24-06-2018 18:11
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
1 52
 
Kastrioti1443
24-06-2018 17:34
nga The Illyrian Warrior Shko tek postimi i fundit
447 7,854
 
Kastrioti1443
24-06-2018 17:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 44
 
Kastrioti1443
24-06-2018 17:27
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 27
 
Rrjeti
24-06-2018 16:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
32 834
 
Kastrioti1443
24-06-2018 15:57
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
15 237
 
Rrjeti
23-06-2018 19:33
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 53
 
Mandi
22-06-2018 13:44
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
18 228
 
par
22-06-2018 11:07
nga par Shko tek postimi i fundit
0 34
 
cool_shqype
20-06-2018 16:47
nga drague Shko tek postimi i fundit
37 564
 
The.Mask
19-06-2018 23:06
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
56 1,506
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Gi de Masha
19-06-2018 22:11
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
116 15,432
 
Kastrioti1443
19-06-2018 21:13
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 55
 
par
16-06-2018 19:02
nga par Shko tek postimi i fundit
9 297
 
par
15-06-2018 14:25
nga drague Shko tek postimi i fundit
121 1,979
 
cool_shqype
11-06-2018 14:03
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 72
 
Onyx
09-06-2018 21:24
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
4 137
 
Onyx
09-06-2018 19:56
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 54
 
CR7
09-06-2018 19:46
nga AAO Shko tek postimi i fundit
35 495
 
AAO
06-06-2018 06:44
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
64 1,546
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 980 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur