Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
08-03-2017 17:27
nga Mano Shko tek postimi i fundit
26 15,389
 
busavata
01-03-2011 00:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 4,457
 
busavata
28-02-2011 23:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 2,351
 
Megian
16-01-2018 19:05
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
978 10,693
 
Gi de Masha
16-01-2018 00:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
28 340
 
Gi de Masha
16-01-2018 00:00
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 24
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
14-01-2018 23:08
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
185 3,667
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
03-01-2018 22:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
327 32,760
 
Sopoti
02-01-2018 07:16
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
28 1,809
 
Edamame
01-01-2018 22:24
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
24 594
 
Fshatari
21-12-2017 12:48
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 42
 
juke
18-12-2017 07:41
nga juke Shko tek postimi i fundit
1 48
 
PuffetiNa
17-12-2017 22:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 2,349
 
Mandi
03-12-2017 06:12
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 70
 
rrėqebull
05-11-2017 22:21
nga edlin Shko tek postimi i fundit
21 1,512
 
Mandi
29-09-2017 12:41
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
22 4,131
 
cool_shqype
24-08-2017 17:14
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
1 232
 
BzzzEnt
01-08-2017 19:26
nga BzzzEnt Shko tek postimi i fundit
0 128
 
BzzzEnt
18-07-2017 20:51
nga BzzzEnt Shko tek postimi i fundit
9 372
Smile
BzzzEnt
03-07-2017 12:14
nga BzzzEnt Shko tek postimi i fundit
0 172
 
Mandi
11-06-2017 01:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 202
 
Gi de Masha
30-05-2017 23:25
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 342
 
drague
11-05-2017 06:43
nga drague Shko tek postimi i fundit
70 7,556
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 144 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur