Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
nga Rex
21-01-2018 12:50 Shko tek postimi i fundit
185 4,570

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
09-09-2017 13:36
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
102 13,308
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 23:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 39,159
 
Rusnod
21-07-2014 19:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 68,642
 
Onyx
21-01-2018 20:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 114
 
Fshatari
21-01-2018 10:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 1,011
 
Onyx
20-01-2018 19:20
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
6 198
 
Mandi
13-01-2018 07:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
374 31,939
 
Mandi
12-01-2018 19:30
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
3 215
 
Fshatari
09-01-2018 21:39
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
8 113
 
Aleandro
09-01-2018 19:41
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
5 113
 
Fshatari
09-01-2018 19:34
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
46 639
 
BARAT
09-01-2018 17:29
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
1 41
 
YOKO
02-01-2018 09:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
50 3,484
 
Onyx
01-01-2018 21:50
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
2 72
 
Duaje Siveten
01-01-2018 18:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 189
 
kreksi
30-12-2017 18:15
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
8 113
 
Onyx
22-12-2017 09:46
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 124
 
Onyx
21-12-2017 14:30
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
5 106
 
Fshatari
21-12-2017 13:34
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 53
 
Mandi
20-12-2017 01:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 60
 
Fshatari
15-12-2017 10:31
nga bindi Shko tek postimi i fundit
6 1,508
 
antigona
14-12-2017 04:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 81
 
Mandi
11-12-2017 23:40
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
96 1,714
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 444 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur