Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
kanina
12-08-2018 17:20
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
95 17,781
 
Superman
07-05-2018 10:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 3,164
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 9,245
 
Kastrioti1443
15-09-2018 21:23
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
31 825
 
Kastrioti1443
15-09-2018 13:59
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
34 657
 
Gi de Masha
13-09-2018 16:17
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
14 226
 
cool_shqype
13-09-2018 14:52
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 37
 
Mandi
13-09-2018 03:52
nga drague Shko tek postimi i fundit
20 422
 
Kastrioti1443
11-09-2018 20:41
nga edlin Shko tek postimi i fundit
13 301
 
Mandi
10-09-2018 10:12
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
22 465
 
Mandi
08-09-2018 23:33
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 87
 
Mandi
07-09-2018 18:56
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 224
 
Mandi
04-09-2018 12:14
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
127 1,949
 
Noe
31-08-2018 13:46
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 411
 
Mandi
28-08-2018 23:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
117 4,751
 
Kastrioti1443
28-08-2018 14:26
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
15 285
 
Puhiza
28-08-2018 06:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 205
 
Mandi
27-08-2018 16:19
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
370 8,764
 
Kastrioti1443
26-08-2018 17:04
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
20 373
 
Mandi
18-08-2018 11:19
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
53 1,049
 
Fshatari
17-08-2018 19:35
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 141
 
Onyx
09-08-2018 06:11
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
155 3,195
 
Kastrioti1443
02-08-2018 00:09
nga murik Shko tek postimi i fundit
76 1,503
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 823 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur