Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Semiku
25-06-2018 03:43 Shko tek postimi i fundit
9 1,215
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
14 866

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
CR7
01-06-2018 21:08
nga Brainiac Shko tek postimi i fundit
30 673
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
30-05-2018 17:51
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
159 3,354
 
drague
29-05-2018 20:07
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 66
 
Rina
23-05-2018 14:26
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
2 556
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
23-05-2018 14:06
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
577 46,331
 
shamantrix
21-05-2018 20:03
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
304 22,793
 
CR7
21-05-2018 12:32
nga Brainiac Shko tek postimi i fundit
7 115
 
USA NR1
21-05-2018 11:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
287 31,400
 
drague
20-05-2018 10:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 432
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. BlueBaron
20-05-2018 00:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
548 43,148
 
Onyx
19-05-2018 23:15
nga Rex Shko tek postimi i fundit
7 184
 
Urban
13-05-2018 21:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
513 40,840
 
Tema ėshtė lėvizur: Brazili dhe Boterori 2018
YOKO
- - -
 
CR7
03-05-2018 18:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
104 2,004
Thumbs up
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. hax0r
28-04-2018 19:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
1,002 65,485
 
the admiral
21-04-2018 14:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
562 40,890
 
CR7
13-04-2018 10:44
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
6 105
 
CR7
12-04-2018 22:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
190 3,282
 
Rex
25-03-2018 15:49
nga Rex Shko tek postimi i fundit
13 839
 
Tema ėshtė lėvizur: Champions League - 1/4
Semiku
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 218 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur