Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjenetikė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Trojet
28-05-2016 00:49
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
81 17,775
 
Skerdilaidas
25-09-2018 16:11
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
7 786
 
Mandi
04-08-2018 20:19
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
47 8,478
 
Mandi
25-05-2018 22:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
108 10,065
 
The Illyrian Warrior
23-05-2018 23:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 225
 
juke
10-04-2018 00:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
56 4,368
 
Rita06
25-03-2018 20:52
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
88 6,597
 
juke
11-03-2018 19:27
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 276
 
Mandi
19-02-2018 15:46
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 396
Sondazh
Trojet
28-12-2017 10:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
15 3,953
 
Skerdilaidas
03-12-2017 21:59
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
81 5,574
 
Mandi
15-08-2017 08:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 469
 
Gon!
08-07-2017 17:58
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
27 3,819
 
Mandi
23-06-2017 18:35
nga Trojet Shko tek postimi i fundit
23 7,105
 
The Illyrian Warrior
19-04-2017 10:21
nga The Illyrian Warrior Shko tek postimi i fundit
3 644
 
Mandi
26-01-2017 00:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,212
 
Mandi
09-06-2016 16:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 2,439
 
safinator
14-04-2016 11:13
nga safinator Shko tek postimi i fundit
38 7,007
 
Ylla
14-02-2016 10:00
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 1,574
 
Ylla
09-02-2016 10:18
nga Ylla Shko tek postimi i fundit
9 2,190
 
BARAT
31-01-2016 14:45
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
0 1,149
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 37 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur