Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
45 1,295

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
29-12-2017 10:39
nga Lea Shko tek postimi i fundit
116 29,399
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
26-12-2017 22:19
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
466 53,747
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 75,159
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
12-05-2014 18:42
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
822 76,888
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
22-01-2018 16:22
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
394 13,450
 
CR7
22-01-2018 15:37
nga Anita Shko tek postimi i fundit
116 4,398
 
Onyx
21-01-2018 02:52
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
58 650
 
Fehmikaciu
20-01-2018 17:27
nga Ena Shko tek postimi i fundit
492 16,759
 
Onyx
14-01-2018 17:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 171
 
Just myself
12-01-2018 23:45
nga Viking Shko tek postimi i fundit
319 13,398
 
Onyx
08-01-2018 19:27
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
28 483
Thumbs down
CR7
06-01-2018 15:31
nga Aki Shko tek postimi i fundit
105 9,112
 
CR7
02-01-2018 22:11
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
11 1,508
Talking
CR7
02-01-2018 21:03
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
28 3,659
 
Martesa (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
02-01-2018 17:43
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
21 3,930
 
Juliana
02-01-2018 17:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 1,680
 
Leaf
01-01-2018 22:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
82 7,369
 
Just myself
01-01-2018 11:40
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
6 1,399
 
daniel00
01-01-2018 11:36
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
1 785
 
Fehmikaciu
30-12-2017 21:11
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
76 2,036
 
PuffetiNa
30-12-2017 18:42
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
122 8,954
 
tipi engjellor
30-12-2017 15:12
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
70 6,087
 
Renato
29-12-2017 21:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
58 4,675
Unhappy
Mandi
29-12-2017 19:57
nga Lea Shko tek postimi i fundit
294 22,281
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 295 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur