Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
20-06-2018 17:34
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
752 37,273
 
Gi de Masha
21-06-2018 21:46
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
825 4,339
 
Beaute
21-06-2018 21:46
nga Lea Shko tek postimi i fundit
385 4,051
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
21-06-2018 21:35
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
594 12,405
 
Akrepi
21-06-2018 20:38
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
644 9,383
 
Lea
21-06-2018 19:30
nga Eden Shko tek postimi i fundit
329 2,864
 
zirconium
21-06-2018 17:58
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
800 11,872
 
Onyx
21-06-2018 15:39
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
4 48
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Onyx
21-06-2018 13:45
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
908 18,668
 
YOKO
21-06-2018 12:54
nga Lea Shko tek postimi i fundit
215 3,887
 
Beaute
21-06-2018 12:43
nga Lea Shko tek postimi i fundit
185 2,846
 
Rexhina
21-06-2018 11:39
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
197 3,108
 
Onyx
21-06-2018 10:13
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
547 7,391
 
Akrepi
20-06-2018 18:59
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
849 15,347
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Onyx
20-06-2018 18:52
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
345 5,703
 
clizia
19-06-2018 20:19
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
228 16,171
 
Gi de Masha
18-06-2018 23:15
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
531 19,186
 
Gi de Masha
18-06-2018 16:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 65
 
francovice
18-06-2018 09:31
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
14 1,185
 
Mikela
18-06-2018 00:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
22 2,384
Smile
sweet
17-06-2018 21:25
nga Eden Shko tek postimi i fundit
303 17,156
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 602 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur