Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 12:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 4,666
 
Mandi
15-10-2018 15:15
nga Rex Shko tek postimi i fundit
414 69,046
 
Persona
10-10-2018 09:18
nga Adea Shko tek postimi i fundit
130 16,454
 
r00t
05-10-2018 15:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
640 67,432
Arrow
Mandi
20-09-2018 16:11
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
368 23,557
Wink
Mandi
18-09-2018 20:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
468 42,971
 
Fshatari
25-08-2018 18:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 165
 
drague
18-08-2018 09:00
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
23 1,353
Thumbs up
Mandi
16-08-2018 08:50
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
868 43,405
 
Ragnar
27-07-2018 13:48
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
63 1,353
Sondazh
Edamame
16-07-2018 23:17
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
68 4,609
 
Fshatari
24-06-2018 17:35
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 387
 
Gi de Masha
13-06-2018 22:47
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 168
 
Fshatari
30-05-2018 15:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 367
 
Mandi
29-05-2018 08:39
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
1 265
 
Beaute
26-05-2018 23:08
nga Performer Shko tek postimi i fundit
264 19,043
 
Gi de Masha
24-05-2018 23:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 528
 
Edvin83
12-04-2018 21:55
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
18 2,273
 
Onyx
10-04-2018 21:49
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
12 627
 
Mandi
02-04-2018 01:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 340
 
King Bardhyl
01-04-2018 20:14
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
0 228
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 142 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur