Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
28-02-2016 12:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
159 29,054
Sondazh
4x4
16-10-2018 20:04
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
347 36,616
Sondazh
PUPA
24-09-2018 18:21
nga Performer Shko tek postimi i fundit
200 49,268
Sondazh
Romina
07-08-2018 21:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
227 18,709
 
SystemA
28-07-2018 14:57
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
37 1,816
Sondazh
J-W
18-07-2018 19:45
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
149 11,822
Sondazh
Mandi
18-07-2018 19:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
28 4,011
Sondazh
Mandi
18-07-2018 19:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
86 9,699
Sondazh
Beaute
18-07-2018 19:05
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
65 8,032
Sondazh
Urban
18-07-2018 19:03
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
72 7,321
Sondazh
Sondazh: A jeni fetarė apo jo? (Temė me shumė faqe 1 2)
Edvin83
18-07-2018 18:56
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
28 4,078
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
01-06-2018 16:23
nga murik Shko tek postimi i fundit
235 9,715
Sondazh
Drinalt
04-04-2018 20:31
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
56 5,220
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
16-03-2018 22:14
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
121 13,249
Sondazh
Beaute
10-03-2018 15:43
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
730 141,043
 
cool_shqype
07-02-2018 22:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
79 3,176
Sondazh
4x4
21-01-2018 01:41
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
548 43,654
Sondazh
daniel00
30-12-2017 13:30
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
196 15,174
Sondazh
Romina
19-12-2017 22:28
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
372 24,629
Sondazh
Kryeplaku
01-12-2017 08:50
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
522 36,992
 
Elian70
14-09-2017 19:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
98 4,267
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 122 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur