Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 6,481
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 16,389
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 5,331
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 2,572
legjenda
24-11-2017 01:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 98
Llapi
23-11-2017 09:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
168 5,974
Mandi
21-11-2017 14:57
nga kanina Shko tek postimi i fundit
12 212
par
20-11-2017 20:43
nga drague Shko tek postimi i fundit
10 569
edlin
16-11-2017 21:34
nga edlin Shko tek postimi i fundit
21 325
Mandi
09-11-2017 22:19
nga AAO Shko tek postimi i fundit
62 940
Duaje Siveten
08-11-2017 16:27
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 42
CERMENIKASI
06-11-2017 19:24
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
9 253
legjenda
17-10-2017 19:58
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
3 231
legjenda
16-10-2017 17:06
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
21 334
legjenda
13-10-2017 22:43
nga Anita Shko tek postimi i fundit
11 219
Poeti
12-10-2017 23:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 1,388
Alkoma
01-10-2017 18:49
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
19 200
par
15-09-2017 08:42
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
134 2,190
Mandi
13-09-2017 20:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 82
Vlerėsimi  i temave: 9 vota, 3.67 mesatarja. Llapi
08-09-2017 10:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
424 16,596
Llapi
06-09-2017 20:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
31 857
Beu_Shpata
06-09-2017 19:56
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
8 130
Llapi
06-09-2017 19:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 496
Gi de Masha
31-08-2017 07:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 119
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1031 Moderatorėt : 4
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur