Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
28-02-2016 13:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
159 20,603
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
22-03-2018 20:19
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
94 2,952
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
16-03-2018 23:14
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
121 11,318
Sondazh
Beaute
10-03-2018 16:43
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
730 127,651
 
cool_shqype
07-02-2018 23:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
79 1,345
Sondazh
4x4
21-01-2018 02:41
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
548 35,364
 
SystemA
20-01-2018 09:04
nga Viking Shko tek postimi i fundit
33 846
Sondazh
daniel00
30-12-2017 14:30
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
196 12,870
Sondazh
Romina
19-12-2017 23:28
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
372 20,181
Sondazh
Kryeplaku
01-12-2017 09:50
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
522 29,770
 
Elian70
14-09-2017 20:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
98 2,709
Sondazh
4x4
12-08-2017 22:05
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
333 29,642
Sondazh
Edvin83
26-07-2017 12:22
nga par Shko tek postimi i fundit
131 4,082
Sondazh
Beaute
25-07-2017 23:15
nga Baardy_ Shko tek postimi i fundit
204 18,450
Sondazh
Edvin83
15-06-2017 03:16
nga murik Shko tek postimi i fundit
50 1,301
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. valdeti
22-05-2017 19:07
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
27 3,141
Sondazh
4x4
21-05-2017 18:13
nga Noe Shko tek postimi i fundit
43 2,781
Sondazh
Mandi
08-05-2017 11:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
209 22,167
Sondazh
PUPA
13-01-2017 00:26
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
123 41,325
 
Rexhina
04-09-2016 16:43
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
215 18,098
Sondazh
Beaute
04-09-2016 15:26
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
79 14,135
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 122 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur