Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
12-03-2018 22:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
97 18,886
 
cool_shqype
22-07-2018 02:53
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
312 3,562
 
Ragnar
21-07-2018 18:05
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
0 52
 
cool_shqype
21-07-2018 05:06
nga par Shko tek postimi i fundit
110 2,089
 
lonely_lion
20-07-2018 17:59
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 34
 
fritz-
20-07-2018 10:30
nga edlin Shko tek postimi i fundit
48 670
 
Ragnar
18-07-2018 19:25
nga Venom Shko tek postimi i fundit
3 131
 
Kastrioti1443
18-07-2018 15:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 48
 
Mandi
17-07-2018 12:23
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
59 988
 
ish aga Dem!
16-07-2018 20:27
nga Venom Shko tek postimi i fundit
117 13,370
 
Kastrioti1443
13-07-2018 22:05
nga edlin Shko tek postimi i fundit
479 9,842
 
lonely_lion
10-07-2018 23:07
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
7 254
 
Kastrioti1443
10-07-2018 10:58
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 182
 
Kastrioti1443
05-07-2018 22:51
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
23 638
 
Kastrioti1443
05-07-2018 20:30
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
12 480
 
Rrjeti
30-06-2018 20:20
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
8 505
 
Kastrioti1443
30-06-2018 16:19
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
24 627
 
Rrjeti
28-06-2018 22:31
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
2 292
 
Rrjeti
28-06-2018 16:03
nga The Illyrian Warrior Shko tek postimi i fundit
4 274
 
Kastrioti1443
26-06-2018 22:53
nga MrCool Shko tek postimi i fundit
8 306
 
cool_shqype
25-06-2018 10:42
nga par Shko tek postimi i fundit
6 405
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 993 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur