Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
nga SystemA
02-09-2014 14:46 Shko tek postimi i fundit
3 49

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Buzeqeshje
17-10-2018 11:53
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
47 1,294
 
ilirifcb
16-10-2018 21:10
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
1 76
 
thirsty
16-10-2018 07:24
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
138 2,324
 
Bad_Teacher
15-10-2018 15:59
nga Venom Shko tek postimi i fundit
11 232
 
Smokkie
14-10-2018 22:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 141
 
ana710
14-10-2018 13:33
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
20 355
 
Linda
13-10-2018 15:52
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
432 26,269
Lightbulb
Illyriaaan
12-10-2018 14:23
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
57 672
 
thirsty
11-10-2018 11:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
167 1,855
 
Robbery
10-10-2018 21:37
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
36 679
Arrow
Robbery
04-10-2018 20:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
218 14,188
 
Kastrioti1443
29-09-2018 09:21
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
8 298
 
ilirifcb
24-09-2018 17:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 547
 
thirsty
23-09-2018 06:34
nga edlin Shko tek postimi i fundit
11 212
Post
Luna1
21-09-2018 14:36
nga Luna1 Shko tek postimi i fundit
2 110
 
ilirifcb
16-08-2018 21:28
nga ilirifcb Shko tek postimi i fundit
6 135
 
lonely_lion
07-08-2018 18:54
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
25 355
 
ilirifcb
19-07-2018 21:07
nga ilirifcb Shko tek postimi i fundit
0 219
 
HTFengineer
29-06-2018 15:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 338
 
Mandi
20-06-2018 20:38
nga Lea Shko tek postimi i fundit
12 550
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 300 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur