Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 365

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
BATO
12-01-2018 20:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 21,963
 
BATO
05-01-2018 12:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 17,768
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 10:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 5,396
 
Heily
04-09-2016 14:48
nga denni caushi Shko tek postimi i fundit
21 8,582
 
kreksi
16-01-2018 14:26
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
15 325
 
skampini
13-01-2018 18:27
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
544 38,983
 
Arban bArbArian
12-01-2018 23:37
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
3 69
 
kreksi
11-01-2018 16:13
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
5 139
 
kreksi
04-01-2018 16:34
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
52 1,262
 
Fshatari
22-12-2017 01:19
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
5 1,814
 
ajzberg
18-12-2017 16:40
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
52 4,012
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
06-12-2017 21:00
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
409 31,053
 
BARAT
02-11-2017 20:11
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
18 1,023
 
Albpelasgian
12-10-2017 20:01
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
22 3,667
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
04-10-2017 18:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
710 67,672
 
Alkoma
14-09-2017 10:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 347
 
Alkoma
08-09-2017 09:09
nga rolex Shko tek postimi i fundit
9 445
 
Velthinal
02-09-2017 01:05
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
34 7,790
 
ZET
31-08-2017 17:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
305 28,434
 
Fshatari
26-08-2017 10:53
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 203
 
Fshatari
23-08-2017 15:00
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
69 6,897
 
Gi de Masha
17-08-2017 00:12
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
247 14,341
 
Fshatari
04-07-2017 20:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 289
 
Gi de Masha
18-06-2017 13:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
148 3,814
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 188 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur