Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
17-06-2018 00:52
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
30 18,119
 
busavata
28-02-2011 23:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 5,334
 
busavata
28-02-2011 22:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 2,948
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
15-07-2018 14:15
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
263 8,351
 
cool_shqype
09-07-2018 04:32
nga HTFengineer Shko tek postimi i fundit
733 13,145
 
Onyx
16-06-2018 21:09
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 118
 
Loreal
14-06-2018 09:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
22 2,831
 
Fshatari
09-06-2018 14:25
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
60 5,907
 
Venom
08-06-2018 13:48
nga Venom Shko tek postimi i fundit
83 569
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
04-06-2018 22:48
nga busavata Shko tek postimi i fundit
333 39,611
 
Gi de Masha
04-06-2018 20:19
nga drague Shko tek postimi i fundit
40 788
 
drague
01-06-2018 21:01
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 72
 
Fshatari
19-05-2018 13:24
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 109
 
YOKO
11-05-2018 14:45
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
5 272
 
Rex
06-05-2018 19:49
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
4 300
 
Gi de Masha
30-04-2018 23:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
128 8,622
 
BARAT
21-04-2018 21:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
23 2,085
 
busavata
19-04-2018 22:50
nga busavata Shko tek postimi i fundit
12 3,165
 
YOKO
02-04-2018 00:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 408
 
Fshatari
27-03-2018 15:43
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
3 150
 
Gi de Masha
27-03-2018 02:03
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
30 879
 
Gi de Masha
24-03-2018 21:53
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
9 253
 
Fshatari
21-03-2018 19:43
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
44 4,170
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 155 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur