Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Informatika
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Windows, Mac, Linux, FreeBSD etj...
15-11-2017 07:12 Shko tek postimi i fundit
50 219
Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.
15-11-2017 07:12 Shko tek postimi i fundit
36 146
Gjithēka mbi sistemet operative.
15-09-2017 16:27 Shko tek postimi i fundit
7 37

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Informatika Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Fehmikaciu
26-11-2014 09:24
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
178 34,433
drague
24-10-2017 09:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
7 1,351
J-W
20-10-2017 13:03
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
24 2,459
ODEON
18-10-2017 22:12
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
220 10,828
Vinjol
28-07-2017 11:13
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
6 1,415
Mandi
14-05-2017 20:33
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 420
Kontinenti
11-05-2017 08:04
nga busavata Shko tek postimi i fundit
46 2,351
mia@
21-04-2017 11:32
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
15 1,734
2 bashkangjitje Eeprom (Temė me shumė faqe 1 2 3)
ODEON
04-04-2017 19:36
nga rihatakud Shko tek postimi i fundit
44 1,432
Mandi
26-03-2017 00:34
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
2 283
Fshatari
14-01-2017 00:27
nga Mano Shko tek postimi i fundit
26 1,634
Mano
08-12-2016 22:48
nga Mano Shko tek postimi i fundit
5 965
Bad_Teacher
17-11-2016 23:09
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
12 1,273
Post
Gjovi1234
30-08-2016 10:26
nga hax0r Shko tek postimi i fundit
2 767
arddi stars
21-07-2016 16:51
nga Universal Shko tek postimi i fundit
3 798
_MALSORI_
12-07-2016 21:00
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
10 1,160
drague
13-06-2016 18:50
nga drague Shko tek postimi i fundit
105 7,963
Xhina
24-05-2016 21:29
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
21 1,351
Post
Vinjol
22-05-2016 11:18
nga drague Shko tek postimi i fundit
7 1,247
ODEON
06-05-2016 11:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 742
ODEON
06-04-2016 17:50
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
0 547
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 397 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur