Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
nga SystemA
08-10-2017 10:54 Shko tek postimi i fundit
40 439

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sporti shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
{A_N_G_E_L_69}
14-11-2017 23:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
950 38,623
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Semiku
12-10-2015 16:52
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
1,034 41,821
Fshatari
10-11-2017 17:51
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
1 51
Mandi
08-11-2017 23:46
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 206
{A_N_G_E_L_69}
03-11-2017 12:41
nga AAO Shko tek postimi i fundit
211 11,948
Rex
16-10-2017 20:03
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
361 25,794
Arlis Alikaj
04-09-2017 20:20
nga Arlis Alikaj Shko tek postimi i fundit
0 160
Mandi
31-08-2017 19:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 208
Mandi
22-08-2017 01:38
nga COB Shko tek postimi i fundit
7 220
Mandi
20-08-2017 10:35
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
17 361
BLEDI_SH
05-08-2017 09:53
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
5 428
Fshatari
29-07-2017 12:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 148
legjenda
21-06-2017 20:38
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 134
{A_N_G_E_L_69}
07-06-2017 23:21
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
1 333
{A_N_G_E_L_69}
05-06-2017 03:55
nga rolex Shko tek postimi i fundit
39 593
{A_N_G_E_L_69}
22-05-2017 11:38
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
30 613
drague
19-05-2017 13:07
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
11 331
Fshatari
02-05-2017 08:15
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 149
drague
01-05-2017 16:51
nga Mano Shko tek postimi i fundit
15 366
Fshatari
20-04-2017 19:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 191
Mandi
20-04-2017 16:03
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
42 2,498
Fshatari
20-04-2017 13:59
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
5 350
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 164 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur