Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
14-09-2017 15:49
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
26 11,525
Xhina
24-11-2017 01:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
78 611
par
20-11-2017 14:57
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
228 10,057
Persona
09-11-2017 23:17
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
558 24,013
Fshatari
31-10-2017 16:14
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 107
Hello Kitty
25-10-2017 10:52
nga Marya Shko tek postimi i fundit
379 77,070
Xhina
17-08-2017 19:24
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
69 1,086
Kryeplaku
12-08-2017 09:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 1,775
CR7
25-07-2017 11:14
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
6 422
Thumbs up
CR7
19-07-2017 22:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
166 5,261
PuffetiNa
03-07-2017 22:45
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
29 1,453
Puhiza
30-06-2017 21:09
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
115 1,561
Mandi
28-06-2017 23:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 191
Pirati
18-06-2017 17:00
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
0 130
SmiLey
03-05-2017 04:44
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
9 1,177
Regina
29-04-2017 12:40
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
15 1,966
Mandi
18-03-2017 11:24
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
6 415
Fshatari
10-03-2017 15:14
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
1 306
CR7
03-03-2017 07:00
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
8 935
Regina
22-02-2017 15:45
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
9 801
Fshatari
22-02-2017 15:39
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
4 356
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 372 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur