Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
45 1,295

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
15-11-2017 17:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
465 50,924
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
26-08-2017 03:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
115 27,828
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 72,269
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
12-05-2014 17:42
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
822 74,926
daniel00
18-11-2017 12:45
nga drague Shko tek postimi i fundit
288 13,788
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. daniel00
18-11-2017 04:18
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
790 49,081
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
13-11-2017 16:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
336 11,050
Anita
13-11-2017 00:07
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
58 675
CR7
12-11-2017 01:47
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
66 2,684
Mandi
05-11-2017 17:57
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
125 7,932
Anita
03-11-2017 16:40
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
6 265
ARIS
27-10-2017 17:59
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
372 29,842
ARIS
21-10-2017 19:07
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
242 6,080
skifteri
19-10-2017 02:32
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
7 266
Fehmikaciu
14-10-2017 19:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
448 14,681
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. GOC_LACJANE
12-10-2017 14:35
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
287 24,922
Erdhi Dimri
16-09-2017 06:01
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
243 2,700
SmiLey
09-09-2017 17:47
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
25 1,374
Leaf
29-08-2017 11:42
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
11 567
Post
whitewizard
24-08-2017 21:45
nga whitewizard Shko tek postimi i fundit
0 161
Unhappy
Mandi
18-08-2017 07:04
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
286 21,084
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
17-08-2017 03:48
nga Megian Shko tek postimi i fundit
109 6,748
3d1
17-08-2017 03:39
nga Megian Shko tek postimi i fundit
5 238
endrraime
14-08-2017 02:18
nga Megian Shko tek postimi i fundit
21 817
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 291 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur