Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 13:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 3,482
 
r00t
17-01-2018 23:30
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
607 49,935
 
Mandi
17-01-2018 21:02
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
385 52,405
 
HELEN OF TROY
12-01-2018 23:12
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
92 16,337
Thumbs up
Mandi
31-12-2017 08:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
802 23,752
 
Gi de Masha
28-12-2017 04:10
nga drague Shko tek postimi i fundit
6 111
Wink
Mandi
25-12-2017 14:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
433 31,830
 
Oqeani
04-12-2017 14:19
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
12 258
 
Mano
18-11-2017 05:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 2,000
 
Rita06
01-11-2017 11:41
nga AAO Shko tek postimi i fundit
17 310
 
drague
16-10-2017 14:05
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
5 141
 
Beaute
15-10-2017 05:01
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
211 14,242
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
02-09-2017 14:03
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
110 10,975
Post
Beaute
25-08-2017 20:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 3,924
 
Beaute
31-07-2017 06:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
63 13,698
 
Mandi
29-07-2017 14:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 802
 
Duaje Siveten
21-07-2017 18:04
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
1 175
 
Onyx
05-07-2017 21:51
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
5 264
 
Akrepi
04-07-2017 23:31
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 355
 
CERMENIKASI
10-06-2017 07:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
9 438
 
CERMENIKASI
11-04-2017 12:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 445
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 132 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur