Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga kreksi
10-11-2017 20:09 Shko tek postimi i fundit
219 3,911
nga Alkoma
13-09-2017 21:21 Shko tek postimi i fundit
89 1,430
9 202
nga murik
22-06-2017 02:33 Shko tek postimi i fundit
44 349
33 894
nga Gon!
19-04-2017 13:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
11-11-2017 23:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 16,332
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
04-11-2017 03:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
571 56,384
ZET
31-10-2017 23:23
nga ZET Shko tek postimi i fundit
127 26,574
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
24-09-2017 11:26
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
73 31,016
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
14-09-2017 15:00
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
407 52,179
Albpelasgian
19-07-2017 10:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 4,528
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
16-07-2017 19:26
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
22 11,375
Mandi
15-06-2017 12:24
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
388 59,038
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
08-06-2017 23:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
539 85,119
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
19-05-2017 11:28
nga Socio Shko tek postimi i fundit
282 33,915
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 21,382
BARAT
20-11-2016 00:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 4,872
Mandi
17-11-2017 10:36
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
78 8,151
cool_shqype
15-11-2017 15:55
nga edlin Shko tek postimi i fundit
1 73
Mandi
15-11-2017 15:26
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
50 1,262
Fshatari
15-11-2017 15:15
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
115 1,498
juke
12-11-2017 08:15
nga juke Shko tek postimi i fundit
249 8,588
Mandi
11-11-2017 23:05
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 43
drague
11-11-2017 10:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 603
cool_shqype
10-11-2017 01:55
nga murik Shko tek postimi i fundit
13 222
Fshatari
31-10-2017 21:29
nga edlin Shko tek postimi i fundit
12 240
edlin
31-10-2017 20:47
nga edlin Shko tek postimi i fundit
2 79
Fshatari
29-10-2017 23:15
nga ZET Shko tek postimi i fundit
2 128
drague
27-10-2017 18:41
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
114 1,581
Mandi
24-10-2017 15:01
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
6 694
Mandi
24-10-2017 14:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 44
Fshatari
24-10-2017 13:33
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 59
lonely_lion
20-10-2017 20:29
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
44 773
Gi de Masha
16-10-2017 17:08
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
29 377
Kastrioti1443
15-10-2017 21:17
nga edlin Shko tek postimi i fundit
2 69
Mandi
12-10-2017 20:11
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
313 36,952
lonely_lion
05-10-2017 17:01
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 46
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 835 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur