Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
12-03-2018 22:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
97 17,594
 
Kastrioti1443
21-06-2018 22:37
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
320 5,497
 
cool_shqype
20-06-2018 16:47
nga drague Shko tek postimi i fundit
37 543
 
The.Mask
19-06-2018 23:06
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
56 1,364
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Gi de Masha
19-06-2018 22:11
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
116 15,404
 
Kastrioti1443
19-06-2018 21:13
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 41
 
par
16-06-2018 19:02
nga par Shko tek postimi i fundit
9 284
 
par
15-06-2018 14:25
nga drague Shko tek postimi i fundit
121 1,955
 
cool_shqype
11-06-2018 14:03
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 65
 
Onyx
09-06-2018 21:24
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
4 127
 
Onyx
09-06-2018 19:56
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 43
 
CR7
09-06-2018 19:46
nga AAO Shko tek postimi i fundit
35 480
 
AAO
06-06-2018 06:44
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
64 1,530
 
Mandi
03-06-2018 21:12
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 92
 
Kastrioti1443
01-06-2018 17:17
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 84
 
Kastrioti1443
01-06-2018 16:58
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
19 357
 
Kastrioti1443
31-05-2018 19:44
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
3 149
 
par
30-05-2018 05:11
nga par Shko tek postimi i fundit
0 102
 
cool_shqype
26-05-2018 02:09
nga murik Shko tek postimi i fundit
16 468
 
Kastrioti1443
25-05-2018 01:01
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
79 1,883
 
Gi de Masha
24-05-2018 13:15
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
33 689
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 972 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur