Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
196 4,795

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 15:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 23,409
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 22:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 56,154
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 90,203
 
{A_N_G_E_L_69}
17-10-2018 23:57
nga Performer Shko tek postimi i fundit
37 910
 
pirro
17-10-2018 09:30
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
17 408
 
YOKO
12-10-2018 13:32
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
102 8,388
 
Fshatari
11-10-2018 11:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
67 1,982
 
Gi de Masha
10-10-2018 00:46
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 135
 
ZET
07-10-2018 16:24
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 95
 
Fshatari
06-10-2018 23:46
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 146
 
Fshatari
04-10-2018 11:21
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
9 152
 
Fshatari
02-10-2018 14:34
nga AAO Shko tek postimi i fundit
2 126
 
Fshatari
01-10-2018 19:27
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
1 104
 
Llokumi
30-09-2018 22:20
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 100
 
Fshatari
30-09-2018 19:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 52
 
Fshatari
17-09-2018 21:10
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
2 177
 
Mandi
15-09-2018 10:46
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
4 233
 
Gi de Masha
10-09-2018 10:12
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
7 291
 
Onyx
02-09-2018 10:21
nga drague Shko tek postimi i fundit
35 1,207
 
Pirati
31-08-2018 20:08
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
92 2,098
 
Duaje Siveten
28-08-2018 22:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 2,145
 
Mandi
28-08-2018 22:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
450 49,712
 
ZET
21-08-2018 14:07
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
103 2,108
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 507 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur