Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjedisi Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Mandi
09-12-2017 17:10
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
20 488
Mandi
07-12-2017 15:38
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
3 371
Fshatari
28-10-2017 16:56
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 224
gurax
14-10-2017 08:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
338 23,772
CERMENIKASI
05-10-2017 23:39
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
1 86
CERMENIKASI
05-10-2017 22:45
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
0 68
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Edvin83
05-10-2017 01:26
nga murik Shko tek postimi i fundit
110 28,225
Mandi
19-09-2017 07:12
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
15 1,050
Fshatari
15-09-2017 07:17
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 113
Arlis Alikaj
08-09-2017 08:52
nga Arlis Alikaj Shko tek postimi i fundit
10 526
Fshatari
22-08-2017 21:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 194
Paion
07-08-2017 09:29
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
4 1,636
Fshatari
27-07-2017 21:02
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
9 260
Fshatari
25-07-2017 22:10
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
15 335
CERMENIKASI
02-07-2017 23:25
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
4 174
Fshatari
30-06-2017 16:24
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 105
Fshatari
04-06-2017 16:52
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 132
Mandi
04-05-2017 04:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 286
Mandi
24-04-2017 22:46
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 308
Edvin83
04-04-2017 22:27
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
0 166
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 100 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur