Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
nga Elian70
31-08-2018 17:17 Shko tek postimi i fundit
14 1,245

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
24-09-2018 06:46
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
316 9,760
 
2 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
23-09-2018 18:52
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
198 6,411
 
kanina
18-09-2018 18:26
nga Frank Shko tek postimi i fundit
374 38,097
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 6,889
 
Eden
24-09-2018 12:26
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
50 1,538
 
ODEON
24-09-2018 10:54
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
17 1,061
 
Fshatari
24-09-2018 03:27
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
59 2,298
 
Mandi
24-09-2018 01:02
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
591 83,724
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
23-09-2018 09:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
229 14,286
 
Eden
19-09-2018 20:58
nga Meri Shko tek postimi i fundit
11 254
 
Akrepi
19-09-2018 18:39
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
53 801
 
Tema ėshtė lėvizur: Mire mbrema
ThegreatGatsby
- - -
 
Elian70
18-09-2018 19:08
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
14 302
Sondazh
lonely_lion
17-09-2018 20:47
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
104 1,209
 
fritz-
- - -
 
par
14-09-2018 23:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
42 759
 
Elian70
14-09-2018 20:07
nga Performer Shko tek postimi i fundit
9 191
 
Elian70
12-09-2018 20:45
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
40 549
 
Firewall
12-09-2018 13:17
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
192 6,979
 
Akrepi
09-09-2018 18:36
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
64 971
 
Elian70
05-09-2018 08:20
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
0 81
 
Gi de Masha
03-09-2018 10:58
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 100
 
Akrepi
01-09-2018 11:08
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
190 2,787
 
Elian70
26-08-2018 22:26
nga Performer Shko tek postimi i fundit
4 125
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 854 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur