Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
14 3,705
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
14 868

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Venom
19-09-2018 21:52
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
10 156
 
Mandi
19-09-2018 17:13
nga lenci Shko tek postimi i fundit
348 31,126
 
AAO
19-09-2018 15:39
nga AAO Shko tek postimi i fundit
26 383
 
Fshatari
14-09-2018 14:38
nga AAO Shko tek postimi i fundit
24 462
 
Rex
12-09-2018 15:05
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
95 2,368
 
Explorer
03-09-2018 17:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
169 14,878
 
Venom
02-09-2018 18:03
nga Rex Shko tek postimi i fundit
16 432
 
Venom
02-09-2018 16:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
69 1,320
 
Onyx
01-09-2018 19:06
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
10 361
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. BlueBaron
01-09-2018 18:36
nga drague Shko tek postimi i fundit
562 49,207
 
USA NR1
21-08-2018 05:57
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
288 32,777
 
Peshku i Kuq
17-08-2018 05:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 217
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
15-08-2018 22:56
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
585 50,643
 
Venom
09-08-2018 09:52
nga Venom Shko tek postimi i fundit
137 3,465
 
Rina
28-07-2018 17:52
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
3 696
 
Ragnar
01-06-2018 21:08
nga Venom Shko tek postimi i fundit
30 1,053
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
30-05-2018 17:51
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
159 4,097
 
drague
29-05-2018 20:07
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 149
 
Ragnar
21-05-2018 12:32
nga Venom Shko tek postimi i fundit
7 215
 
Urban
13-05-2018 21:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
513 45,220
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 224 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur