Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
45 1,295

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
15-11-2017 17:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
465 51,938
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
26-08-2017 04:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
115 28,373
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 73,375
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
12-05-2014 18:42
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
822 75,704
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
11-12-2017 12:23
nga Ena Shko tek postimi i fundit
362 11,865
PuffetiNa
11-12-2017 12:01
nga Ena Shko tek postimi i fundit
38 3,219
AnGeLiC
10-12-2017 18:14
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
4 92
Fehmikaciu
09-12-2017 15:06
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
455 15,283
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Juliana
07-12-2017 14:41
nga AnGeLiC Shko tek postimi i fundit
33 3,246
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
06-12-2017 09:12
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
110 6,974
Mandi
05-12-2017 15:19
nga Endless Shko tek postimi i fundit
136 8,849
Esther
03-12-2017 22:12
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
117 6,960
CR7
03-12-2017 20:30
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
85 3,393
daniel00
18-11-2017 19:54
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
323 14,753
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. daniel00
18-11-2017 04:18
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
790 50,262
AnGeLiC
13-11-2017 00:07
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
58 744
Mandi
05-11-2017 17:57
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
125 8,060
AnGeLiC
03-11-2017 16:40
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
6 289
ARIS
27-10-2017 18:59
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
372 30,407
ARIS
21-10-2017 20:07
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
242 6,231
skifteri
19-10-2017 03:32
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
7 300
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. GOC_LACJANE
12-10-2017 15:35
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
287 25,419
Erdhi Dimri
16-09-2017 07:01
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
243 2,889
SmiLey
09-09-2017 18:47
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
25 1,405
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 292 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur