Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
21-07-2018 13:59
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
785 41,844
 
Eden
23-07-2018 11:03
nga Venom Shko tek postimi i fundit
27 242
 
{A_N_G_E_L_69}
23-07-2018 10:26
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
0 15
 
Rexhina
23-07-2018 09:56
nga Frank Shko tek postimi i fundit
799 12,656
 
Onyx
23-07-2018 09:51
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
999 14,556
 
Beaute
23-07-2018 09:10
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
902 17,916
 
Akrepi
22-07-2018 20:04
nga Eden Shko tek postimi i fundit
775 7,276
 
Socio
22-07-2018 17:51
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
173 3,232
 
Jolene
22-07-2018 17:48
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
1,010 11,694
 
ish aga Dem!
22-07-2018 17:06
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
606 22,001
 
Onyx
22-07-2018 14:29
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
275 5,905
 
zirconium
22-07-2018 14:04
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
920 15,487
 
Eden
21-07-2018 18:04
nga Lea Shko tek postimi i fundit
76 1,601
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
20-07-2018 14:55
nga Venom Shko tek postimi i fundit
782 18,023
 
ish aga Dem!
19-07-2018 20:33
nga ish aga Dem! Shko tek postimi i fundit
584 28,927
 
SmiLey
18-07-2018 13:41
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
191 18,876
 
Rexhina
18-07-2018 10:17
nga edlin Shko tek postimi i fundit
440 18,381
 
tipi engjellor
17-07-2018 21:36
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
970 86,283
 
Leaf
17-07-2018 10:12
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
90 1,959
 
Rexhina
15-07-2018 18:48
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
232 4,175
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Onyx
15-07-2018 18:32
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
367 6,883
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 610 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur