Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 12:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 4,235
 
{A_N_G_E_L_69}
21-07-2018 11:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
7 142
Sondazh
Edamame
16-07-2018 23:17
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
68 4,205
 
Fshatari
24-06-2018 17:35
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 305
Thumbs up
Mandi
15-06-2018 15:56
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
854 35,409
 
ish aga Dem!
13-06-2018 22:47
nga ish aga Dem! Shko tek postimi i fundit
0 91
Wink
Mandi
13-06-2018 06:33
nga edlin Shko tek postimi i fundit
452 38,445
 
Fshatari
30-05-2018 15:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 267
 
Mandi
29-05-2018 08:39
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
1 200
 
Beaute
26-05-2018 23:08
nga Performer Shko tek postimi i fundit
264 17,740
 
ish aga Dem!
24-05-2018 23:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 392
 
r00t
09-05-2018 12:26
nga Hope Shko tek postimi i fundit
626 61,358
 
Mandi
04-05-2018 14:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
407 63,166
 
drague
26-04-2018 15:48
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
18 803
 
Edvin83
12-04-2018 21:55
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
18 2,143
 
Onyx
10-04-2018 21:49
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
12 498
 
Mandi
02-04-2018 01:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 271
 
King Bardhyl
01-04-2018 20:14
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
0 170
 
Mandi
17-03-2018 13:32
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 266
 
HELEN OF TROY
12-01-2018 22:12
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
92 18,899
 
Oqeani
04-12-2017 13:19
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
12 459
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 141 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur