Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga kreksi
10-11-2017 20:09 Shko tek postimi i fundit
219 3,911
nga SystemA
11-12-2017 04:22 Shko tek postimi i fundit
90 1,440
11-12-2017 01:56 Shko tek postimi i fundit
9 230
nga murik
22-06-2017 03:33 Shko tek postimi i fundit
44 349
33 900
nga Gon!
19-04-2017 14:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
08-12-2017 09:51
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
286 34,728
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
04-12-2017 23:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
24 11,624
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
03-12-2017 14:28
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
581 57,980
ZET
22-11-2017 06:05
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
128 27,343
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
11-11-2017 23:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 16,568
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
24-09-2017 12:26
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
73 31,536
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
14-09-2017 16:00
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
407 53,439
Albpelasgian
19-07-2017 11:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 4,671
Mandi
15-06-2017 13:24
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
388 60,034
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
09-06-2017 00:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
539 86,319
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 06:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 21,927
BARAT
20-11-2016 00:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 5,101
Mandi
10-12-2017 23:17
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 46
land
10-12-2017 22:27
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
8 1,052
BARAT
09-12-2017 01:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
247 13,470
juke
08-12-2017 01:55
nga juke Shko tek postimi i fundit
273 9,550
juke
04-12-2017 23:04
nga juke Shko tek postimi i fundit
0 32
Duaje Siveten
03-12-2017 12:33
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 36
Mandi
03-12-2017 06:37
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 31
Fshatari
30-11-2017 19:51
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
7 158
Mandi
28-11-2017 20:28
nga juke Shko tek postimi i fundit
62 1,519
juke
28-11-2017 04:44
nga juke Shko tek postimi i fundit
0 48
Fshatari
27-11-2017 20:04
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
1 75
Fshatari
26-11-2017 18:10
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
118 1,689
Mano
24-11-2017 12:56
nga ZET Shko tek postimi i fundit
117 20,260
Mandi
22-11-2017 06:08
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 48
Mandi
21-11-2017 14:17
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
10 266
Gi de Masha
20-11-2017 23:40
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
6 247
drague
18-11-2017 23:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
42 677
Mandi
17-11-2017 10:36
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
78 8,346
cool_shqype
15-11-2017 15:55
nga edlin Shko tek postimi i fundit
1 93
Mandi
11-11-2017 23:05
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 59
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 844 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur