Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Ēėshtja kombėtare Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ēėshtja kombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...
76 2,116

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ēėshtja kombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Fshatari
14-08-2018 17:36
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
1 36
 
isha Ag, Dem
11-08-2018 00:02
nga isha Ag, Dem Shko tek postimi i fundit
27 943
 
isha Ag, Dem
08-08-2018 22:27
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
40 7,360
 
Fshatari
08-08-2018 20:56
nga edlin Shko tek postimi i fundit
77 1,061
 
Fshatari
03-08-2018 12:47
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 104
 
Fshatari
03-08-2018 09:25
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 40
 
Fshatari
01-08-2018 06:30
nga murik Shko tek postimi i fundit
6 159
 
Fshatari
30-07-2018 09:47
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 40
 
pirro
30-07-2018 05:04
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
11 344
 
Fshatari
25-07-2018 09:34
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
3 78
 
Fshatari
20-07-2018 09:55
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 109
 
Kastrioti1443
07-07-2018 19:39
nga MrCool Shko tek postimi i fundit
12 333
 
Fshatari
28-06-2018 07:58
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 176
 
Kastrioti1443
28-06-2018 04:58
nga HTFengineer Shko tek postimi i fundit
31 674
 
Kastrioti1443
26-06-2018 22:29
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 90
 
Rrjeti
24-06-2018 17:12
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
2 197
 
Llapi
19-06-2018 22:25
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
85 22,462
 
Kastrioti1443
14-06-2018 01:05
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
17 632
 
Fshatari
13-06-2018 09:12
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 94
 
cool_shqype
11-06-2018 21:46
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
19 336
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 543 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur