Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Hawk
15-08-2018 13:26
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
483 25,328
 
Xhuljan
14-08-2018 22:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
69 5,652
 
Ajnej
13-08-2018 05:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
319 17,083
 
Rex
12-08-2018 21:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
404 16,664
 
SystemA
10-08-2018 08:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
228 13,989
 
YOKO
08-08-2018 19:50
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
71 2,103
 
YOKO
08-08-2018 15:02
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
71 4,837
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Mandi
07-08-2018 09:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
897 41,748
 
Mandi
15-07-2018 17:16
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
734 34,462
 
{A_N_G_E_L_69}
05-07-2018 19:01
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
29 698
 
Frank
23-06-2018 11:51
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
155 2,172
 
isha Ag, Dem
04-06-2018 15:50
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
45 1,042
 
YOKO
09-05-2018 08:35
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
128 5,674
 
Mandi
06-05-2018 23:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
87 2,898
 
SystemA
13-04-2018 09:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 139
 
*ARiel*
12-04-2018 19:26
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
21 2,092
 
YOKO
24-03-2018 15:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 6,570
Wink
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. KAY
20-03-2018 01:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
191 10,914
 
Akrepos12
14-03-2018 15:17
nga Akrepos12 Shko tek postimi i fundit
58 1,247
 
Mandi
09-03-2018 21:31
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 189
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 152 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur