Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
03-03-2018 15:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
149 31,166
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 10,063
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 27,642
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 8,854
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 4,028
 
Rrjeti
14-11-2018 00:54
nga Adea Shko tek postimi i fundit
7 84
 
Vlerėsimi  i temave: 10 vota, 3.80 mesatarja. Llapi
13-11-2018 20:30
nga Rex Shko tek postimi i fundit
623 28,446
 
Llokumi
13-11-2018 20:24
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
8 132
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
13-11-2018 14:35
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
21 963
 
Vlerėsimi  i temave: 11 vota, 4.64 mesatarja. Llapi
12-11-2018 13:40
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
223 29,995
 
Llokumi
12-11-2018 11:21
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
17 334
 
Llapi
12-11-2018 11:11
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
51 1,989
 
Llapi
10-11-2018 20:06
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
50 5,004
 
Llokumi
09-11-2018 17:38
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
2 51
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
07-11-2018 22:28
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
56 1,165
 
pirro
07-11-2018 21:58
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 224
 
Llokumi
07-11-2018 15:23
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
2 79
 
ZET
03-11-2018 13:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 267
 
pirro
02-11-2018 10:24
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 105
 
Llokumi
29-10-2018 17:29
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
17 245
 
Llokumi
26-10-2018 01:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 341
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
26-10-2018 00:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 324
 
Mandi
25-10-2018 03:01
nga ron Shko tek postimi i fundit
177 4,784
 
Rrjeti
23-10-2018 09:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
56 1,165
 
Llapi
19-10-2018 23:49
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
297 17,826
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1102 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur