Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ortodoks Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Davidi
28-04-2016 17:29
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
552 43,924
 
BLEDI_SH
21-10-2014 22:25
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
70 13,673
 
pirro
27-10-2018 20:02
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 228
 
King Bardhyl
18-10-2018 20:32
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
7 417
 
Davidi
15-10-2018 14:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 783
 
surnamename
29-09-2018 18:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
27 634
 
ilia spiro
09-09-2018 16:07
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
29 726
 
cool_shqype
16-05-2018 19:47
nga Arben93 Shko tek postimi i fundit
39 3,594
 
Kastrioti1443
01-05-2018 19:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
56 2,512
 
ilia spiro
23-04-2018 22:01
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
129 4,594
 
Tannhauser
21-04-2018 23:31
nga Tannhauser Shko tek postimi i fundit
0 192
 
King Bardhyl
30-03-2018 13:29
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
3 691
 
Seminarist
15-01-2018 16:40
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
39 10,066
 
Albo
07-01-2018 10:55
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
2 450
 
pirro
16-12-2017 13:04
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
3 701
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. legjenda
23-05-2017 18:48
nga juke Shko tek postimi i fundit
64 23,351
 
Leaf
19-04-2017 10:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
41 5,944
 
Mandi
06-04-2017 21:08
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
14 4,723
 
ODEON
11-02-2017 23:11
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
14 5,452
 
H2SO4
08-01-2017 23:34
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
9 1,917
 
ilia spiro
07-12-2016 18:05
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 975
 
Leaf
06-12-2016 20:20
nga drague Shko tek postimi i fundit
11 1,439
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 111 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur