Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
nga Rex
02-02-2018 21:56 Shko tek postimi i fundit
185 4,571

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
23-01-2018 03:00
nga murik Shko tek postimi i fundit
103 13,644
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 23:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 39,706
 
Rusnod
21-07-2014 19:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 69,374
 
Duaje Siveten
17-02-2018 01:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 113
 
Mandi
14-02-2018 17:29
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
399 33,878
 
Rex
14-02-2018 07:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 258
 
Fshatari
11-02-2018 06:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 1,121
 
Fshatari
10-02-2018 07:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 159
 
Fshatari
03-02-2018 03:29
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
47 696
 
Duaje Siveten
01-02-2018 10:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 278
 
Duaje Siveten
31-01-2018 18:51
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 73
 
Alkoma
31-01-2018 15:33
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
6 172
 
73ka
26-01-2018 05:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1,001 33,929
 
Onyx
25-01-2018 17:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 342
 
4x4
24-01-2018 18:46
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
66 2,719
 
Fshatari
23-01-2018 15:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 42
 
Fshatari
23-01-2018 10:30
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 57
 
Fshatari
23-01-2018 03:09
nga murik Shko tek postimi i fundit
9 556
 
ODEON
23-01-2018 03:04
nga murik Shko tek postimi i fundit
29 1,941
 
Mandi
23-01-2018 03:01
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 228
 
Fshatari
23-01-2018 02:57
nga murik Shko tek postimi i fundit
16 477
 
Beu_Shpata
23-01-2018 02:55
nga murik Shko tek postimi i fundit
44 917
 
Onyx
20-01-2018 19:20
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
6 228
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 452 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur