Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsi Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ODEON
03-09-2017 22:05
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
50 9,232
 
ODEON
19-06-2015 00:35
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
0 755
 
gurax
26-01-2014 16:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
30 4,999
 
iDeA
03-01-2014 22:01
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
4 1,792
 
Askushi
27-02-2013 16:12
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
2 4,102
 
Askushi
29-09-2012 17:26
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,998
 
Askushi
29-09-2012 16:23
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 1,946
 
Askushi
29-09-2012 10:28
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 4,537
 
Askushi
14-09-2012 01:37
nga busavata Shko tek postimi i fundit
1 1,760
 
Askushi
13-09-2012 22:28
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,234
 
Askushi
13-09-2012 22:16
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 1,674
 
Askushi
13-09-2012 22:01
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
1 1,216
 
Askushi
13-09-2012 21:46
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,226
 
Askushi
13-09-2012 21:34
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
5 2,185
 
Askushi
13-09-2012 21:17
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 3,963
 
Askushi
13-09-2012 21:12
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 3,827
 
Askushi
13-09-2012 21:10
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 2,287
 
Askushi
13-09-2012 20:23
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,225
 
Askushi
13-09-2012 19:53
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
4 1,492
 
Askushi
13-09-2012 19:42
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,153
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 26 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur