Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,249

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
2 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
14-11-2018 00:19
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
415 14,599
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
14-11-2018 00:09
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
250 10,122
 
kanina
09-11-2018 17:21
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
384 41,716
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-08-2017 00:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 7,280
 
Ragnar
13-11-2018 15:08
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
391 30,184
 
Erdhi Dimri
05-11-2018 00:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
26 581
 
Elian70
04-11-2018 20:21
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
17 420
 
shoku_tanku
03-11-2018 21:47
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
44 628
 
Elian70
01-11-2018 19:52
nga ron Shko tek postimi i fundit
17 103
 
CarpeDiem
28-10-2018 10:34
nga Frank Shko tek postimi i fundit
6 1,235
 
Fshatari
26-10-2018 02:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 172
 
Elian70
23-10-2018 15:51
nga Adea Shko tek postimi i fundit
11 347
 
Akrepi
22-10-2018 19:55
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
201 3,993
 
ODEON
22-10-2018 08:26
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
56 2,795
 
Mandi
21-10-2018 21:04
nga Adea Shko tek postimi i fundit
600 89,089
 
Viking
19-10-2018 10:23
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
3 301
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
10-10-2018 21:22
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
239 15,484
 
Leaf
10-10-2018 08:19
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
94 13,651
 
1 bashkangjitje Vetmia (Temė me shumė faqe 1 2)
ODEON
09-10-2018 08:07
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
35 1,681
 
borana
08-10-2018 09:11
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
216 9,608
 
Eden
07-10-2018 20:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
62 2,264
 
Elian70
28-09-2018 15:57
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
4 162
 
Fshatari
24-09-2018 04:27
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
59 2,894
 
Eden
19-09-2018 21:58
nga Meri Shko tek postimi i fundit
11 399
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 855 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur