Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Elian70
03-09-2017 22:05 Shko tek postimi i fundit
26 140
Vetėm barcaleta
96 1,816

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Regina
20-01-2018 02:43
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
42 5,343
 
Noe
23-02-2018 10:26
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
3 4
 
drague
22-02-2018 15:22
nga Ilirjan Shko tek postimi i fundit
39 719
 
BLEDI_SH
22-02-2018 13:14
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
205 20,707
 
Fshatari
17-02-2018 08:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 43
 
Beu_Shpata
14-02-2018 08:22
nga drague Shko tek postimi i fundit
19 440
 
Gi de Masha
12-02-2018 12:41
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
28 2,035
Talking
Jeta
22-01-2018 17:41
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
94 6,397
 
Fshatari
29-12-2017 23:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
38 550
 
CR7
29-12-2017 15:30
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
54 1,967
 
Esther
29-12-2017 15:29
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
594 19,145
 
Besoja
26-12-2017 12:59
nga Besoja Shko tek postimi i fundit
135 17,805
 
Fshatari
07-12-2017 23:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 388
 
Fshatari
26-10-2017 20:21
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
1 166
 
Fshatari
16-10-2017 18:23
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
20 506
 
Elian70
06-09-2017 19:41
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
17 779
 
Elian70
01-09-2017 12:16
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
8 854
 
Elian70
07-08-2017 19:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
11 439
 
Tema ėshtė lėvizur: Foto humoristike
Akrepi
- - -
 
drague
06-08-2017 18:19
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 147
 
Xhina
19-07-2017 20:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
13 481
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 202 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur