Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Lea
17-04-2018 08:58 Shko tek postimi i fundit
45 1,297

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-04-2018 07:56
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 34,347
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
25-04-2018 07:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
469 63,076
 
Beaute
14-03-2015 19:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 84,438
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
12-05-2014 17:42
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
822 84,254
 
CR7
28-05-2018 07:22
nga Lea Shko tek postimi i fundit
277 10,139
 
Fehmikaciu
27-05-2018 00:35
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
609 22,541
 
Onyx
22-05-2018 10:36
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 57
 
Leaf
20-05-2018 22:55
nga Viking Shko tek postimi i fundit
27 1,264
 
SmiLey
19-05-2018 19:35
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
421 39,504
 
Onyx
19-05-2018 11:23
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
1 68
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
17-05-2018 21:15
nga Eden Shko tek postimi i fundit
432 18,496
 
Onyx
16-05-2018 21:06
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 275
 
Poeti
14-05-2018 00:08
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
78 7,338
 
Eden
07-05-2018 10:55
nga Eden Shko tek postimi i fundit
31 547
 
Onyx
04-05-2018 21:24
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
35 956
 
PuffetiNa
01-05-2018 09:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 4,725
 
Eden
26-04-2018 02:13
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
8 228
 
Onyx
25-04-2018 21:48
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
69 1,131
 
Onyx
20-04-2018 17:26
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
22 462
 
Onyx
19-04-2018 20:24
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 86
 
Onyx
19-04-2018 16:48
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
4 119
 
Onyx
16-04-2018 11:14
nga Sia Shko tek postimi i fundit
5 149
 
Onyx
16-04-2018 09:23
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
12 240
 
Eden
16-04-2018 00:30
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
119 1,439
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 330 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur