Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
12-11-2018 21:10
nga Rex Shko tek postimi i fundit
880 56,624
Talking
SystemA
14-11-2018 02:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
526 7,457
 
Mistrece
14-11-2018 00:57
nga Adea Shko tek postimi i fundit
610 12,800
 
Rexhina
14-11-2018 00:47
nga Adea Shko tek postimi i fundit
119 1,771
 
Gi de Masha
14-11-2018 00:21
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
53 3,866
 
Gi de Masha
13-11-2018 23:51
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
59 2,479
 
Ēaushi
13-11-2018 23:48
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
625 7,856
 
Rexhina
13-11-2018 23:28
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
395 8,022
 
Viking
13-11-2018 23:19
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
689 7,687
 
cool_shqype
13-11-2018 23:09
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
751 14,251
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
13-11-2018 07:41
nga Besoja Shko tek postimi i fundit
316 16,100
 
Si Bora
12-11-2018 23:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
168 1,807
 
Gi de Masha
12-11-2018 17:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
225 16,320
 
Gi de Masha
12-11-2018 09:40
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
670 37,384
 
Gi de Masha
07-11-2018 00:20
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
81 4,744
 
gladiola
05-11-2018 23:46
nga Lea Shko tek postimi i fundit
427 16,316
 
Beast
05-11-2018 21:52
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
42 780
 
Gi de Masha
01-11-2018 17:45
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
950 31,270
Smile
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
01-11-2018 12:34
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
396 25,823
 
Fshatari
30-10-2018 11:16
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 85
 
Rexhina
29-10-2018 18:23
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
588 12,613
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 633 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur