Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 13:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 3,548
 
Mandi
25-02-2018 08:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
394 54,352
Wink
Mandi
11-02-2018 06:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
441 33,064
Thumbs up
Mandi
01-02-2018 23:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
807 25,584
 
Onyx
26-01-2018 05:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 82
 
r00t
20-01-2018 14:53
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
609 51,643
 
HELEN OF TROY
12-01-2018 23:12
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
92 16,808
 
Gi de Masha
28-12-2017 04:10
nga drague Shko tek postimi i fundit
6 129
 
Oqeani
04-12-2017 14:19
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
12 278
 
Mano
18-11-2017 05:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 2,174
 
Rita06
01-11-2017 11:41
nga AAO Shko tek postimi i fundit
17 325
 
drague
16-10-2017 14:05
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
5 150
 
Beaute
15-10-2017 05:01
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
211 14,641
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
02-09-2017 14:03
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
110 11,240
Post
Beaute
25-08-2017 20:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 4,003
 
Beaute
31-07-2017 06:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
63 13,960
 
Mandi
29-07-2017 14:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 824
 
Duaje Siveten
21-07-2017 18:04
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
1 186
 
Onyx
05-07-2017 21:51
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
5 279
 
Akrepi
04-07-2017 23:31
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 377
 
CERMENIKASI
10-06-2017 07:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
9 490
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 133 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur