Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga murik
09-02-2018 20:32 Shko tek postimi i fundit
223 3,947
nga Mandi
22-02-2018 19:50 Shko tek postimi i fundit
95 1,789
nga par
20-02-2018 13:24 Shko tek postimi i fundit
10 233
50 372
25-02-2018 18:40 Shko tek postimi i fundit
35 922
nga Gon!
19-04-2017 14:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
27-01-2018 23:19
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
589 63,281
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
12-01-2018 18:21
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
411 58,659
 
Mandi
03-01-2018 23:22
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
390 62,557
 
ZET
16-12-2017 04:07
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
129 29,269
 
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
08-12-2017 09:51
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
286 37,381
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
04-12-2017 23:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
24 12,190
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
11-11-2017 23:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 17,205
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
24-09-2017 12:26
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
73 33,365
 
Albpelasgian
19-07-2017 11:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 5,082
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
09-06-2017 00:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
533 90,406
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 06:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 23,645
 
BARAT
20-11-2016 00:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 5,518
 
Kastrioti1443
26-02-2018 01:21
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
54 824
 
Rrjeti
24-02-2018 19:57
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
13 678
 
drague
24-02-2018 18:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 87
 
Mandi
22-02-2018 19:45
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 22
 
juke
22-02-2018 17:18
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
1 48
 
drague
21-02-2018 15:26
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
9 161
 
juke
20-02-2018 21:56
nga juke Shko tek postimi i fundit
349 13,060
 
cool_shqype
19-02-2018 20:05
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 80
 
juke
19-02-2018 07:01
nga juke Shko tek postimi i fundit
0 56
 
juke
19-02-2018 06:47
nga juke Shko tek postimi i fundit
1 43
 
juke
19-02-2018 06:43
nga juke Shko tek postimi i fundit
0 32
 
Mandi
17-02-2018 21:00
nga juke Shko tek postimi i fundit
3 152
 
juke
17-02-2018 17:51
nga juke Shko tek postimi i fundit
10 255
 
Aleandro
17-02-2018 17:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 60
 
Mano
16-02-2018 15:46
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 224
 
Mandi
15-02-2018 08:59
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
15 3,038
 
Dredhza
11-02-2018 20:24
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
2 110
 
cool_shqype
10-02-2018 17:47
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
19 299
 
Aleandro
09-02-2018 20:10
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
32 1,102
 
Aleandro
08-02-2018 20:41
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
2 58
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 872 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur