Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
24-05-2018 04:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
398 39,629
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 59,512
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 17,838
 
par
25-05-2018 10:07
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
205 3,346
 
drague
24-05-2018 07:21
nga Frank Shko tek postimi i fundit
11 136
 
BLEDI_SH
23-05-2018 20:02
nga Rex Shko tek postimi i fundit
41 4,813
 
Kastrioti1443
23-05-2018 12:10
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 73
 
Onyx
22-05-2018 21:30
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
17 197
 
Akrepi
21-05-2018 17:29
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
3 79
 
cool_shqype
21-05-2018 16:32
nga The Illyrian Warrior Shko tek postimi i fundit
77 1,410
 
cool_shqype
21-05-2018 16:03
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
27 496
 
cool_shqype
17-05-2018 16:22
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
18 391
 
ODEON
15-05-2018 12:50
nga edlin Shko tek postimi i fundit
809 13,206
 
{A_N_G_E_L_69}
14-05-2018 00:37
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
152 13,234
 
CR7
14-05-2018 00:17
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
35 3,588
 
Mandi
12-05-2018 05:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 252
 
Beu_Shpata
08-05-2018 14:37
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
36 528
 
Gi de Masha
04-05-2018 07:52
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
19 387
 
Gi de Masha
03-05-2018 20:39
nga drague Shko tek postimi i fundit
43 594
 
Beu_Shpata
30-04-2018 17:20
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
51 2,170
 
cool_shqype
29-04-2018 09:21
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
21 338
 
Mandi
24-04-2018 04:38
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 65
 
Angelisa
23-04-2018 23:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 59
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1772 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur