Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
14-09-2018 19:40
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
805 50,105
 
Gi de Masha
24-09-2018 23:27
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 1
 
Socio
24-09-2018 23:08
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
999 19,360
 
Akrepi
24-09-2018 22:05
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
885 22,818
 
Gi de Masha
24-09-2018 22:01
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 23
 
Onyx
24-09-2018 20:46
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
86 2,456
 
Rexhina
24-09-2018 18:23
nga Venom Shko tek postimi i fundit
222 3,895
 
Jolene
24-09-2018 17:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
377 6,497
 
Mistrece
24-09-2018 17:30
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
24 397
 
Gi de Masha
24-09-2018 15:44
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
764 26,584
 
Gi de Masha
23-09-2018 20:29
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
46 596
 
Gi de Masha
23-09-2018 19:03
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
12 347
 
Eden
23-09-2018 10:20
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
950 13,584
 
Eden
23-09-2018 04:37
nga Adea Shko tek postimi i fundit
907 17,341
 
Eden
22-09-2018 21:53
nga ThegreatGatsby Shko tek postimi i fundit
29 537
 
Viking
21-09-2018 18:30
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
444 5,050
 
Gi de Masha
19-09-2018 19:16
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
26 344
 
Akrepi
19-09-2018 15:14
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
76 1,530
 
Gi de Masha
18-09-2018 00:29
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
56 2,078
Smile
Edamame
17-09-2018 17:36
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
54 3,875
 
Eden
17-09-2018 15:52
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
171 3,940
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 627 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur