Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Elian70
23-07-2018 20:32 Shko tek postimi i fundit
27 148
Vetėm barcaleta
13-09-2018 16:22 Shko tek postimi i fundit
96 1,838

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Regina
26-09-2018 11:43
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
50 9,986
 
BLEDI_SH
25-09-2018 13:35
nga drague Shko tek postimi i fundit
223 29,576
 
busavata
25-09-2018 13:25
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
219 23,678
 
Beu_Shpata
25-09-2018 10:13
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
139 1,952
 
Elian70
24-09-2018 17:44
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
67 1,315
 
Elian70
24-09-2018 16:54
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 100
 
Beu_Shpata
24-09-2018 13:24
nga drague Shko tek postimi i fundit
53 2,984
 
Fshatari
- - -
 
drague
12-09-2018 13:35
nga AAO Shko tek postimi i fundit
22 3,960
 
Elian70
03-09-2018 15:47
nga drague Shko tek postimi i fundit
7 174
 
Elian70
01-09-2018 17:50
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
26 562
 
ODEON
31-08-2018 07:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
63 3,774
 
Elian70
22-08-2018 06:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
66 1,078
 
Esther
20-08-2018 16:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
614 25,268
 
Elian70
18-08-2018 17:13
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
104 2,006
 
Ragnar
09-08-2018 17:08
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
74 3,318
 
Elian70
23-07-2018 20:35
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
26 734
 
Fshatari
20-07-2018 18:04
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 116
 
Frank
08-07-2018 09:36
nga Frank Shko tek postimi i fundit
2 198
Talking
Jeta
22-06-2018 13:46
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
96 8,986
 
Fshatari
04-05-2018 08:58
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 216
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 216 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur